06.07.2024 - Hodíškov - Open Air

Nepamatuji si že bych v téhle pěkné vsi někdy hrál, a pokud ano tak před mnoha lety v minulém století možná ještě s Titanem. Celá vesnice asi ten večer kvůli nám toho moc nenaspala. Mělo podle předpovědí začít pršet a to se vyplnilo až po půlnoci, když v tu dobu byli naši někteří fanoušci už našrot. Nakonec ale akce byla OK. A pořadatelé se vycachnovali s večeří. Bylo masíčko s bramborovým salátem.

22.06.2024 - Nová Ves u N.Něsta n.M. - Open Air

Na plakátu si pořadatel této akce vymínil že na této akci kapely LIGUID FACE bude hrát i TITAN Zbyněk Mrkvička. Že to byl jen reklamní fígl ? NE! Je to pravda. Liquid Face je vlastně složen z bývalých Titaňáků. Ivan Hemiš Hrdina sólový kytarista stál u zrodu kapely, já Jarda Špagy Provazník klávesák jsem stál u zrodu počátku éry popularity po celém území kraje Vysočiny, Jarda Hardy Šikl poté posílil Titan svojí doprovodně-sólovou kytarou. Zpěvák Liquid face Zbyněk Kasha Mrkvička byl aktivní i jako další zpěvák v Titanu. No a v Nové Vsi vystoupila hlavní postava Titanu, a to jeho zpěvák Zbyněk Mrkvička v sérii skladeb s jeho vlastními texty. Vše se vydařilo, akce byla super, a vy co jste zůstali doma můžete jen litovat. :-)

15.06.2024 - Dlouhé

Po delší době jsme se znova ocitli na krásném „výletišti“ v Dlouhém u Nového Města na Moravě. Vypadalo to na průser kvůli počasí, ovšem pořadatelé mají možnost zakrytí i tanečního parketu, takže se nebylo čeho bát. Jenže! V Novém Městě na Moravě vrcholili zrovna koncerty Nova Civitas na náměstí a tak jsme se nakonec nedočkali plné návštěvnosti. Škoda, protože jste nás mohli vidět ve staré sestavě s basákem Zbyňkem Mrkvičkou a excelentním bicmenem Radkem Proudou Lázničkou. Tak snad příště….

30.03.2024 - Oudoleň

Naposledy jsem tady hrál s Titanem někdy ve středověku a Oudoleň byl považován za jeden z největších a nejvyhlášenějších kulturáků pro rockovou muziku. Říkalo se že kdo zaplní Oudoleň zaplní všechno. Ale to bylo v tom středověku, kdy se proháněly ženský po lukách a komunisti chodili chlastat při kontrolách ideové angažovosti po místních zábavách. U nás na to byl takovej šulinek soudruh Petříček z kulturního střediska Žďár nad Sázavou, co rozhodoval o bytí či nebytí místních kapel, jenž spadaly do jeho pařátů. A tak se ho snažili muzikanti co nejdřív vožrat aby nemohl škodit. To byla tenkrát doba temna, kdy kapela, aby mohla hrát veřejně, nejen že musela složit tzv.přehrávky, mít stejné úbory, ale i musel repertoár obsahovat 70% skladeb ze socialistického tábora. To se u všech kapel fixlovalo tím, že se psaly české texty na rockovou západní muziku, nebo se do seznamu aspoň napsal jejich do češtiny přeložený název. Bejt dneska kapelou, kde by vládl Putler, tak bychom měli na hrudi trapné „Z“ od slova Zmrdi, a za ty naše podvůdky by nám hrozil mnohaletý Gulag kdesi na východě za obzorem.

16.03.2024 - Lípa u Havličkova Brodu

Kulturák u fotbalového hřiště se stal na ten večer naším eldorádem. Prima zatlumený sál pěnovými deskami na stěnách, přijatelný počet návštěvníků a klasické divadelní podium nás opravdu bavilo. Neskutečně pohostinní pořadatelé ten náš dojem jen povýšili na vyšší level. Děkujeme. Kdyby se mi tam nepos*ali na konci klávesy, tak by to byl dokonalý kšeft. Ale hned v pondělí jsem odvezl nástroj na opravu do opravny Keyboardservis.cz v Luhačovicích, kde mi to pan majitel v podstatě na počkání opravil. Moc mu tímto děkuji, obzvláště když mi před tím v Praze v autoriz.servise kláves Kurzweil v majetku firmy Kytary.cz řekli, že urgentní oprava do 14dnů je za příplatek 100%!!! Běžná doba u nich je prý měsíc! Ať jdou do řiti s takovou službou!

15.12.2023 - Rozsochatec

Poslední akce v tomto roce splnila naše očekávání, všichni jsme zdraví, nenakažení, usměvaví, obdaření nezmenšující se touhou hrát. Tak tomu bylo i v Rozsochatci u Chotěboře. Lidi se dostavili, bavili se, pořadatelé si nás předcházeli a zvuk byl výborný. Tímto mi dovolte abch všem našim příznivcům popřál veselé Vánoce a hodně zdraví a štěstí v novém roce 2024, a sledujte náš web www.liquidface.cz v sekci budoucích akcí a určitě zase na nás přijďte zapařit.

09.09.2023 - Polná - Mrkvancová pouť

Super amfiteátr na zámku v Polné při Mrkvancové pouťovce hostí každý rok několik kapel. Co jsem zaregistroval tak před námi hráli naši kámoši, výborný SORRY a my jsme to dohrávali. Jen škoda že se lidi nahrnou až ke konci, protože Sorry fakt stáli za poslech. No a nám se tentokrát nedařilo, teda nemyslím tím že by se lidi nenahrnuli, ale že v 1.00h v noci totálně odešel hlas našemu zpěvákovi Lukášovi. Ono to totiž nesvědčí, když máte ještě před západem slunce 25st teplo, a pak po západu to začne padat na nějakých 15st. K tomu předchozí akce a určitě Lukáš do sebe nehrne syrová vejce jako mistr Gott. Myslím tím právě snesená, čerstvá, ne jako v jihovýchodní Asii, kde žerou vejce těsně před vylíhnutím. To v severovýchodní Asii tam pijí samohonku ráno i večer, a zanechává to celonárodní důsledky na zdraví, na duši a stávají se z nich zombie mimozemšťani s označením „Z“. Lukáši to raději pij ty syrová vejce třeba i s tím embryem uvnitř.

08.09.2023 - Nová Ves - Open Air

Na tomto místě jsme hráli před hodně dlouhou dobou. Ještě jako Titan a pak Exit. Mají od té doby novou boudu pro kapelu, ještě by to chtělo jí nějak zvukově zatlumit, i když já mám zavedený dráty do uší a je mi tím pádem šumafuk co se kolem mě děje. Přijel i náš starý zpěvák z dob Titanu a New Titanu, Zbyněk Mrkvička a dal si s námi 4 věci. Publikum mu vyseklo poklonu a dík za jeho celoživotní úsilí o kulturní potěšení národa v našem regionu. Fuj, napsal jsem to jako nějaký funkcionář Putinovy „Z“ sebranky. Věříme že si s námi v Nové Vsi někdy zase zazpívá. Zvuk byl výborný díky „sebrance“ a aparátu Dynacord Péti Stejskala. Fakt dobrý Péťo :-) Zejtra hrajeme na zámku v Polné na legendární Mrkvancové pouti což je vždycky velká akce. Snad se to vydaří.

19.08.2023 - Maleč - Open Air

Když se řekne Maleč tak kapela reaguje: „Aha to veliký vejletiště a malý jeviště“-já bych dodal ještě krásný holky a sympatičtí pořadatelé v čele s tím velkým :-). Hráli jsme zase s kapelou Sorry (jako) :-) s vynikajícím zpěvákem Štěvesem. Tentokrát jsme měli od nich půjčenýho bubeníka Václava Soukupa kterej byl fakt moc dobrej. Vedle něho jsem měl opravdu strach dělat kiksy. Vypadal sice při hledání not (fakt hraje z not!) jak pošťák, ale stálo to za to. Kluci ze Sorry hrajou na IN-Eary (odposlechy narvaný v hlavě) a vypadají při tom jako mimozemšťani. Všimněte si jak jim koukají dráty z hlavy. Ty dráty jsou napojený na vlastnoručně vyrobenou ledničku, kterou láskyplně opečovává její tvůrce Štěves. Taky si pořídím dráty do hlavy a na pleš mi přidělaj tykadla. Co jsem ale čuměl, přátelé, že kapela Sorry si nezištně pomáhá a navíc pomáhá naložit vercajk i chudákovi nejstaršímu, napůl chromýmu a hluchýmu klávesákovi jako jsem já. Ano, už jsem opravdu nahluchlý, jsem dlůchodce co hraje od 17let v různých převážně rockových kapelách a mám z toho toto postižení. Mám i jiná postižení, ale do toho je vám prd. :-) Jinak na basu opět alternoval synček naší zpěvandule Lukáše mladej Lukyn. Lidí bylo chválubohu zase plno, což nás všechny zase vřele potěšilo. Tento víkend se opravdu vydařil. Díky vám všem, díky Sorry a v září přijďte 8.9. do Nové Vsi u NMNM a 9.9. na zámek Polná na světoznámou Mrkvancovou pouť.

18.08.2023 - Malá Losenice Open Air

Dneska jsme hráli v obsazení ve kterém byl věkový rozdíl muzikantů 50let !!! Náš hostující bubeník Vít Budík, syn bývalého mého spoluhráče na basu Ládi Budíka z kapely Exit dnes opravdu exceloval. A navíc na basu hrál místo Zbyňka Mrkvičky jeho synovec Lukyn Mrkvička, syn našeho zpěváka Lukáše Mrkvičky. Máte v tom zmatek? Nevadí my taky :-) Jóóó holt nastupující mladá generace muzikantů nám to ještě vokáže :-).

12.08.2023 Bohdalov

Zvláštní obecenstvo v tom Bohdalově a okolí. Ve 20hod na akci ani noha, ve 21hod ani noha, ve 22.30h ani noha a deprese kapely, ve 23hod se to začíná plnit a ve 23.15h úplně plno! A pak aby se muzikanti uštvali. Dlouhý serie, minimální pauzy. V minulém století se hrálo jinak. V 18hod předprodej vstupenek (to nebyly ani mobily ani internet), v 19hod v předprodeji vyprodáno (kolem 600-800lístků), ve 20hod se začlo hrát a v serii byly max 3-4skladby a pak pauza na cigáro. Kapela jezdila jedním autem a tak všichni mohli chlastat a podle toho taky vypadala ta rána opilcova. Sousedi vedle kulturáků měli nablito v zahrádkách před domy nebo hozené šavle na domovních dveřích. Vstupné bylo tehdy kolem 0,4% z průběrného platu, což bylo stejně jako dnes. Chlastala se žlutá limonáda nebo tonic a většinou víno. My muzikanti jsme míchali tonic s vodkou v poměru 1:3. Ne, není to tak jak si myslíte, že 2díly vodky a 1 díl tonicu :-). Obráceně, to by jsme se nedočkali rána! Dneska náš zpěvák chlastá neperlivou vodu a občas to „šlehne“ Cocakolou a jako zpestření si dá rozpustný dvoužličkový silný kafe. NEKECÁM………… :-)

11.08.2023 STOCK Fest Dobrohostov

Byli jsme pozváni na tento vyhlášený každoroční fest místo kapely REVOCK která prý měla nějaké personální problémy či co. Měli jsme tentokrát za úkol dohrát závěr celé páteční akce. Pořadatel měl vůči nám vlnu kladných emocí, a to se vždycky dobře poslouchá :-). Emoce měli naštěstí i posluchači, kterých k ránu zůstalo naštěstí ještě přijatelné množství. Před námi hrála „granny“ kapela KOMUNÁL ní odpad, kterou jsem stačil ještě trochu nafotit. Prej hrajou už 30let a jak jsem viděl, docela asi s minimálními personálními změnami. Skoro všichni měli už tekutý ksifty, a spíš než nám by jim seděl náš název LIQUIDFACE.

28.07.2023 Ostrov nad Oslavou - pouťový Open Air

Nikdy jsem nehrál na tomto výletišti v Ostrově nad Oslavou. Na výletišti ne, ale v kulturáku mockrát ještě kdysi za mého účinkování v kapele Titan. Ale to fakt bylo dávno. Zpočátku jsme si dnes mysleli, že přijde málo lidí - blbý počasí přes den, páteční termín a spousta konkurenčních akcí v okolí. Takže jsme byli zpočátku trochu nervosní jak to dopadne obzváště když se nám ještě letos nestalo, že by fanoušci nepřišli. No a po 22hod se najednou parket zaplnil a bylo to naprosto super. Pořadatelé byli neskutečně pohostinní, masíčko měli bohovsky propečené a mě se zase dařili kiksy jako vždycky.

08.07.2023 Sobiňov - pouť

Pecka, byl to takovej malej Sobiňovskej pouťovej Woodstock. Hráli jsme z kamionu, do daleka a silně, akorát hrozilo teoretický nebezpečí páč naproti byl známý Bílkovský muničák. Klíííídek, munice se odpaluje jiným impulzem než skladbou AC/DC Highway to Hell v podání LiquidFace, že? To by místo nás musel hrát Putinem vyznamenaný Jaromír Nohavica aby to bouchlo! :-) Bylo to fajn, až na to, že taneční plac byl od nás asi 30m vzdálený a chyběl námi tolik vyhledávaný kontakt s publikem. Příště milí pořadatelé raději zaparkujte prosím kamionové podium hned vedle parketu, a pak to nebude mít chybu! Zvučil nás Pavel Kletečka a musíme mu poděkovat za trpělivost s námi. Ke konci už začala bejt docela zima, a nejhorší je, že náš kapelmajster Lukáš si vsugeroval, že ploužáky se hrají až nakonec, kdy já mám na klávesy prim. A ono hrát se zkřehlýma rukama není žádná slast ani pro mne (když už jsou klapky pocákaný od spoluhráčů pivem a kořalkou), ani zážitek pro posluchače. A mimochodem, já a kytarista Hemiš patříme do generace z minulého století, a tam se kurňa Lukáši hrály ploužáky uprostřed šmiku! To aby se nestačili opít chalani, stačili se rozmyslet kypré návštěvnice s kým jako a kde. No a tím se zvyšovala porodnost, že? :-D

24.06.2023 - Maleč

Nastala nám zapeklitá situace. Můj věrný celoživotní spoluhráč Hemiš v termín akce v Malči nemohl zrovna hrát, a ta akce se nedala odmítnout. Kdo by taky odmítl tak skvělého pořadatele, že? A tak náš drahý kapelmajstr Lukáš to vymyslel tak, že pověsil kytaru svému synovi na krčisko, a dal mu za úkol nahradit Hemiše. Vůbec to mladýmu nikdo nemohl závidět. Ovšem kluk šikovnej se do toho zakousl a nacvičil za tejden 25 věcí a to bez zkoušky s kapelou! Borec. A zahrál to sakra dobře i pod neustálým dozorem svýho fotra! Ale pro jistotu jsme pozvali i naprosto skvělou kapelu SORRY s úplně fenomenálním zpěvákem Štěvesem. Ku.va Štěves, kde se to v tobě bere! Někdo tě od doby tvého hraní ve Vose naučil ještě lepší feeling? Místy mi to připadalo jako kdyby tě ladila umělá inteligence. Na té akci jsem stihl zhlédnout ještě ABBU revival a holkám to fakt slušelo. Jen mne když na to tak koukám zaráží, kam ta živá hudba spěje. Kdysi, když jsem jezdil na dovolenou do Chorvatska, tak tam hráli na promenádách kapely v počtu 1+comp. A teď se to začíná objevovat i u nás v živých vystoupeních. ABBA rev. i SORRY byli taky 4+comp a to jsem zvědavej kdy se objeví robotisko s parukou coby zpěvák!! Kdo by pak obšťastňoval fanynky, že? :-) Ó pardon, to už vlastně taky existuje.....ještě že jsem se narodil ve středověku!

17.06.2023 - Dny města Chotěboř

Děkujeme moc pořadatelům, městu Chotěboř, že nás opět pozvali na dokončení slavností abychom zahráli na velkém podiu na náměstí. Stihl jsem přijet na dvě kapely co hráli před námi, neskutečně dobrou folkrockovou formaci Moravians s Eliškou Bučkovou, a pak Olgou Lounovou kterážto bohužel víc mluvila a hecovala lidi než zpívala a její kapela hrála. (Asi toho moc nacvičenýho nemá). Atmosféra a tisíce lidí nám potom nalili do žil spoustu energie při našem vystoupení, až se mi třepal malíček levé ruky :-) Máme Vás moc rádi Chotěbořáci ! :-)

16.06.2023 - Hamry-soukromý večírek DEL

Měli jsme tu čest zahrát dnes v podvečer pár hodin na soukromé akci Žďárské firmy DEL jenž se konala v Hamrech nad Sázavou v areálu za Hamroněm. Zvučil to celé Fiki a bylo to fajn.

10.06.2023 - Herálec

Herálec, městečko uznávající rockovou muziku! Kdo by v něm ze známých rockových kapel nehrál, že? Třeba Liquid Face v něm ještě nikdy nehráli! :-) Já jo. Poprvé v pubertálním věku někdy v minulém století, za komunistů. Pořádali tam zpěváckou soutěž, v přítomné porotě byla známá osobnost Eda Pergner (skladatel a textař, scenárista, absolvent sochařství a výtvarník), a tam jsem s vypětím všech sil zaúpěl píseň Miro Žbirky Biely Kvet a umístil jsem se na pěkném čestném 2.místě (myslím že odzadu) :-D. Před tím se mi pokoušeli napudrovat nos dvě kočky s nějakým funkcionářem v šatně v zákulisí, páč to tenkrát snímala Československá televize-prej abych se nelesknul :-D :-D Funkcionáře jsem poslal do prdele, kočky jsem zval na chalupu (no chápejte, v té době jsem byl plný testosteronu). No a byl jsem těmi kočkami hnusně odmítnut, tož proto jsem se nemohl dostatečně soustředit na ten následný pěvecký výkon. A tak mám tímto ke kulturnímu domu v Herálci nostalgickou vzpomínku.
A nyní jsme měli tu čest tam hrát pouťovou zábavu s kapelou LiquidFace, na sklonku mé hudební kariéry. Byl jsem z toho tak nervosní, že to mělo za důsledek moje dva po sobě opakující se kiksy na počátku skladby HOLÝ ÚD od kapely Sunrise Avenue, Čímž se spoluhráčům tímto omlouvám a vám co jste to slyšeli taky. Jo mohl jsem to svést na technický problém, třeba jako trumpeťáci, když něco poserou, tak prohlídnou nástroj, vylejou sliny spolu s pavoukem a jinou havětí, a tváří se při tom objevně že zjistili příčinu.
A tak děkujeme moc pořadatelům, že nás pozvali, děkujeme za vynikající guláš k večeři (skláním všem poklonu) a třeba někdy zase příště :-)

18.03.2023 - Bohdalov

Fikiho domovská štace. Aby jste věděli kdo je Fiki. Skvělej zvukař s výborným aparátem (holky myslím tím reprobedny a zesilovače :-D ). Asi pozval všechny sousedy, páč lidí bylo na tak velkej kulturák celkem dost. Všem se nám to líbilo. Já se omlouvám že sem na stránky dávám fotky opožděně, měl jsem před dovolenou takovej cvrkot, že mi z toho bylo blivno. Kurde proč já ještě porád pracuju!! Už jsem měl bejt dávno bohatej, ne? A válet si prdel někde v letním sídle v tichomoří. Místo toho tejden s Čedokem, ale bylo to taky fajn. V létě budem zase víc hrát, tak sledujte rozpis našich akcí a budem rádi když Vás přijdou zase houfy.

26.11.2022 - Klub MAX - Žďár nad Sázavou

Ahoj všichni, tak jsme ukončili letošní rok v klubu MAX ve Žďáře nad Sázavou společnou akcí s New Titanem. Byla to taková vlastně rodinná sešlost, páč tam hráli tata Zbyněk, synátor Zbyněk, bratránek Lukáš Mrkvičkovi, a pak ostatní muzikanti co jsme vlastně prošli oběma kapelami jak Titan tak Liquidface. Akcemi obou kapel prošlo taky neskutečný množství fanoušků a fanynek, díky našim akcím se narodila i spousta dětí jak nevlastních tak i vlastních, a rozvedla spousta manželství. Prostě to při našem hraní žilo a žije. Hrál s námi jednu sérii i syn našeho bývalýho basáka Ládi Budíka mladej šikovnej Víťa. Musíme ho hlídat aby se nezkazil. Ale asi to bude zbytečný, páč ho už určitě zkazil tatík. V jednu chvíli šli hrát na podium jak New Titan, tak i polovina LiquidFace najednou, a byli to v tu ránu takoví jakoby Alexandrovci, jen placatý čepice a rajtky jim chyběli k dokonalosti. Sice netančili při tom Kazačok, ale napínali hrudě úplně podobně! :-) Najednou se mi chtělo říct: Zdráv stůj tvůj chuj Ivan Ivánič!


08.10.2022 - den otevřených dveří Pivovar Chotěboř

Netradiční prostředí skladové haly Chotěbořského pivovaru muselo působit na místní opilce jako ráj na zemi. Stěny sudů se zlatavým mokem vyrovnaných do stropu, pod nimi dlouhatánský bar, možnost se poblít hnedle venku u plotu pivovaru byla dokonalá kulisa a dokonalé uspokojení potřeb průměrného opilce. Hráli jsme tam s kapelou Starý klády kterým jsme dělali záskokany. Teda oni nám předskokany zatímco my jsme obskakovali bar :-). Zvukaři se s tou ocelovou halou plnou sudů srovnali celkem dobře, takže se dá říci že to byla dokonalá akce. Na bicí s námi hrál synátor bývalého basáka Exitu Ládi Budíka, mladej Budlina, jemuž považte je teprve 15let. Tedy tomu synátorovi. Tata ten už je stará páka jako my, a dělal synovi odborný dozor a hlídal aby jsme ho nezkazili. :-) Budlina hrál skvěle!!! Na to jak je mladej a ještě slaboučkej je neuvěřitelně razantní! Tata na něj je určitě hrdej. Jinak poslední kšeft se rýsuje až v listopadu asi ve Žďáře n.Sáz, tak se těšíme že vás zase ve stejným hojným počtu budeme mít čest přivítat.

10.09.2022-Mrkvancová tradiční pouť POLNÁ

Pompézní veliká pouť, jedna z největších v republice hned po Matějské a po Žďárské pouti, perfektní organizace, záchytná parkoviště, a pro nás i pro vás kulturní vyžití na třech scénách v starobylém zámku. Hráli jsme až ve 23h večer ve venkovním amfiteátru. Další akce byla souběžně uvnitř v sále zámeckého kulturáku a další disco ve sklepě. Nám předskokana dělala miloučká hezká zpěvačka DIA and AIM OF DESTINY. Když jsme nastoupili po ní my, měli jsme strach aby nezačalo pršet a nedopadlo to blbě, ovšem jak byly naše obavy mylné!!! Zaplnilo se to hned při prvních tónech :-) Díky tedy Vám všem za odvaz, užili jsme si to, a děkujeme pořadatelům že nás pozvali na tuto krásnou akci.

26.08.2022-taneční zábava Česká Bělá

Konečně akce zase na velkém podiu! Klasický kulturák co byl stavěn našimi rodiči s ohledem na akustiku. Jak se s ní vypořádal náš zvukař už ale musíte posoudit vy. Bylo ale nakonec taky fakn, že jsme byli pod střechou zdejšího kulturáku, protože venku mělo pršet a taky nakonec pršelo. Pořadatelé nám připravili k večeři naprosto suprové masíčko jaké jsme už dlouho nekonzumovali, za což jim tímto velmi děkujeme. Příští tejden máme volno z důvodu naprostého vysílení, takže chcete-li nás v tomto roce slyšet na asi již poslední akci v tomto roce, přijďte nás podpořit na koncert na zámku v Polné 10.9.2022

20.08.2022-OpenAir-Maleč u Chotěboře

Je podvečer v sobotu 20.8.2022 a my vyrážíme na šmik do Malče u Chotěboře. Venku leje a já říkám že budu do půlnoci určitě doma, protože kdo by v tenhle nečas šel na zábavu co se odehrává venku! ÓÓ jak jsem se mýlil! Bylo plno, někteří fanoušci tancovali v pláštěnkách, ostatním promočeným už to bylo jedno a tak se ohřívali zevnitř kořavkou. No, a nakonec jsem byl ve 4hodiny ráno doma jak na koni :-)

19.08.2022-OpenAir Malá Losenice

Malá Losenice pro nás není malá, je Big, páč tam hrajeme pravidelně, kdežto ve Velké Losenici jsme hráli už ani nepamatuju. Asi za totáče. Vypadalo to na průšvih, jelikožto hlásily všechny internetový servery a jiná media počasi pod psa, déšť, přívaly, kroupy, bouře, rozbitý auta, střechy, povodně, sebevraždy, deprese, inflace, atomová válka, konec světa. Radši nikam nechodit by si jeden řekl. Ano správně! Jen na LIQUIDFACE je potřeba určitě dojít, páč jen ten vás zbaví všeho zlého! :-) Takže 20.8. v Malči vám naordinujeme terapii :-D

06.08.2022-Rocková zábava Bohdalov

Tady v Bohdalově jsme z naším kytaristou Hemišem kdysi pravidelně hráli s Titanem v jeho nejslavnější dekádě, ale to už je tak dávno že většina hostů na téhle dnešní zábavě ještě chodila po houbách. Zvučil nás teď Fiki a to naprosto profesionálně. Mělo to grády. Děkujeme moc pořadatelům za super masíčko k večeři, bylo to přesně co nesmím a čemu se nedá odolat :-) Basu nám hrál, stejně jako včera, s námi pupeční šňůrou spojený Zbyněk Jezus Mrkva. Mimochodem, slyšeli jste ho zpívat? Dvojka s naším leaderem Lukášem Kashou Mrkvou je prostě nenapodobitelná! Příští tejden máme dovolenkovou pauzu a pak pokračujeme v Malé Losenici a Malči u Chotěboře. Přijďte, vemte s sebou kamarády, zase opět zapaříme.

05.08.2022-Open Air Křídla

V životě jsem tam nehrál, a to bydlím od křídel kousek a hraju od 17let! Děkujeme pořadatelům za profi zázemí, no považte, měli jsme dokonce svůj vlastní stan jako jsou pro muzikanty na mamutích festivalech. Tahle akce sice mamutí festival nebyla, ale hezkých koček tam bylo jako máku. :-) Zahrál si s námi na bicí synček našeho bejvalýho basáka když jsme hráli ještě jako EXIT. Hezky se mu poved. Je sice takovej slaboučkej, ale rány má festovní a přesný. Potřebuje trochu v pase zmužnět, ale to se hraním v rockových kapelách poddá. Když hrál, tak se náš bubeníček Lubka hnedle hrnul k mým klávesům, že jako bude doprovázet, a já ať fotím. Všechno je to na fotkách. Zvučil nás hezky náš Čertík se světluškou Tomem co má nejstarší světelný mixážní pult v českých zemích z dob komančů. Prej funguje. Uvidíte ho na konci fotek, a musíte uznat, že tohle už je opravdu raritní kousek. Bylo to fajn, bylo toho dost, hráli jsme až skoro do 3/4 na tři. Druhej den hrajeme v Bohdalově, tak všichni co jste byli v křídlech zase přijďte zapařit.

09.07.2022-Open Air Sobíňov

Byli jsme moc rádi že i přes nic moc předpověď počasí už bylo ve 21hod asi 200 platících a stále se to plnilo. Pořadatelé se vycasnovali, o půlnoci nás překvapili božskou teplou polívkou a domácí tortilou. Díky, polívku jsme ještě na zábavě nikdo neměl :-D Hrálo se až do konce, snažili jsme se fest a budeme se snažit opět když si nás znova pozvou. Díky

02.07.2022-Pivní slavnosti Žďár nad Sázavou

Tentokrát jsme byli pozvaní na Pivní slavnosti ve Žďáře nad Sázavou, prostě chlastací fest co měl končit ve 23.00hod. :-D Zvučila Fikiho firma a hrálo tam vícero kapel. Já jsem přijel trochu dřív, bych si postavil klávesy, a poslechl něco z jiného soudku. Znal jsem tam výbornou Fugu, pak kapela s klávesistkou mi nic nepřipomněla a před námi hrající rockový REVOCK v němž mě zaujal drdol basáka a ukrutný třaskavý činel bubeníka. Pak se setmělo, ochladilo, přišli lidi a odevzdali jsme se publiku. Bylo to fajn, jak na konci pravila naše zpěvandule Kasha :-)

25.06.2022-SDH slavnost Maleč

Slavnosti SDH Maleč, hráli tam Olympic revival a my LiguidFace. Celá vesnice byla na nohou, možná i přilehlé obce, staří, mladí, děti, všechno se náramně bavilo včetně nás. Náš bubeníček Lubka měl dnes nové bicí, tak si je náramně užíval. Vícero takových akcí je třeba v dnešní době, aby lidi zapomněli aspoň na chvilku na své starostí a trable. Snad jsme k tomu tenhle večer notně přispěli :-)

18.06.2022 - Open Air Dlouhé

Nádherné výletiště v Dlouhém by jim mohli závidět občané jakékoliv vísky v ČR. Fakt super. A taky tam moc rádi hrajeme. Pořadatelé byli i neskutečně pohostinní za což jim velmi děkujeme. Klaplo nám i počasí, bylo teplo a krásně, určitě se to odrazí příští rok v porodnosti v tomto regionu. Takže budeme se těšit zase snad napřesrok, ppokud si nás pořadatelé zase pozvou, a další týden hrajeme v Maleči u Chotěboře a pak ve Žďáře nad Sázavou, tak klidně všichni dorazte :-)

16.04.2022-Koncert LiquidFace a Argema

opět plná Sokolovna v Chotěboři, tentokrát jsme hráli s notoricky známou kapelou Argema. Dělali nám obskokany, ehmm..záskokany, ....nebo my jim dělali předskokany? Ono to vyjde na stejno, že. Bylo to erotiko a v erotiku je to jedno jestli se někdo činí před nebo za, že? Ale vraťme se na zem. Hráli jsme porád, lidi ani chlastat neměli čas, páč neodcházeli z parketu. Vícero takových akcí je třeba v dnešní pohnuté době. Užívejte života přátelé a zase Vás rádi uvidíme.

27.03.2022-benefiční akce pro Ukrajinu-Chotěboř

Měli jsme tu čest přispět svojí přítomností na této akci v Panském domě v Chotěboři k podpoře statečné Ukrajině, která svým odporem proti válečné rozpínavosti Rusáků vlastně chrání i nás. Děkujeme Vám stateční Ukrajinci a máte naši podporu. Akce se zúčastnily hudební uskupení Family trio, The Cycle, a náš Liquid Face. A děkuji kolegovi fotografovi Martinu Halamovi z fotoklubu Havlíčkův Brod za poskytnutí i jeho krásných fotografií z této akce.

11.03.2022 - Vánoční odložený večírek firmy MEDIN

Děkujeme firmě Medin že nás opět pozvali na svůj prestižní odložený Vánoční večírek. Byla to letošní první akce naší kapely z důvodu covidu i pracovní zaneprázdněnosti členů skupiny.

11.09.2021 - Open Air Nové Veselí

Zdravíme všechny fanoušky, hráli jsme na parketě v Novém Veselí, trochu nám to narušil déšť hned na začátku, ale nakonec lidi přišli a bylo to fajn. Nejsme žádná místní Kindergruppe a tak nebylo sice narváno, ovšem o to lepší byla atmosféra. Dařily se mi i neskutečně krásný kiksy a celá kapela obdivovala moji houževnatost setrvat na svém podání :-) Jinak totok asi byla na Vysočině letos naše poslední akce, čeká nás už jenom světové turné po stadionech jako Wembley, Madison Square Garden v NY, Nippon Budókan v Tokiu či Maracanã v Rio de Janeiru. Přemlouvali nás i do naší O2 Areny, ale náš manager se nedohodl na ceně a tak jsme to samozřejmě odmítli. Takže sledujte světová média, a jestli někde uvidíte nápis Liquid Face za minimální cenu, tak potom hned skočte! Taková šance se už nemusí opakovat!! :-D

04.09.2021 - Libice

Pouťové akce jsou vždycky vděčná záležitost. Na zrekonstruovaném nádherném statku v Libici jsme zakončovali minifestival, když jsem dorazil po 18hod, tak ještě hráli vyborný Olympic revival, po nich The Cycle kterým jsme láskyplně říkali "Mlaďoši" no a pak až do 0,30h jsme to táhli my. Lidi byli skvělí, odvázaný, areál byl plný a to máme rádi :-) Prostě Chotěbořsko je pro nás druhý domov. Nebo první domov? ...... Původně jsme Žďárská kapela, ovšem dnes už to není pravda. Muzikanti v naší kapele jsou z Chotěboře, Nového Města na Moravě, Prahy, Křižánek, Nového Veselí. Což je naštěstí všechno v Česku :-)

28.07.2021 - Rebel klub Farčata Žďár nad Sázavou

Jelikož to byla soukromá akce tak se nemohu rozepisovat a kvůli tomu jsem nedělal ani fotoreportáž. Hráli jsme kamarádovi k životním kulatinám a jemu patří dík za perfektně zorganizovanou akci a dostatek všeho. Díky Jardo.

27.08.2021 - Zábava česká Bělá

Nevydařilo se ten den sice počasí, ale vydařila se pouťová zábava, páč jsme byli v kulturáku. Sál se zaplnil poměrně velmi brzo, tak se nám moc dobře hrálo. Zvučil nás výborný Fiki a tak mu patří stejný dík jak návštěvníkům za výbornou atmosféru.

19.06.2021 - Open Air Dlouhé

Prima, zase hrajeme. Jsme kapela která se ráda vidí, která ráda vidí i vás, naše fanoušky. A věříme že si rádi na dnešní dobu poslechnete trochu bohatší a složitější muziku než je dnes běžné.

13.08.2021 - Open Air Malá Losenice

Po roce zase hrát u vás v Malé Losenici bylo naším potěšením. Děkujeme našemu zvukaři Czertovi za krásnej zvuk a děkujeme vám že i přes uvodní déšť jste se sešli si nás poslechnout po takové době.

14.08.2021 - Pivovarnické slavnosti Chotěboř

Moc děkujeme že jsme patřili do vybrané společnosti kapel na této bezvadné akci. hráli jsme po ledeckým, a Argemě, po nás ještě v podvečer nastoupila Metalinda a další. Díky moc za vřelé uvítání Chotěbořským publikem. Po covidovém roce a rok je v kultuře fakt dlouhá doba.

15.08.2020 - STOCK fest Dobrohostov

Hrát poslední je vopruz, páč všichni už jsou pod obraz boží a nikdo si tě nebude pamatovat. Obzvlášť po tak výborných kapelách co hráli před tebou. No ale vždycky nemůže být eldorádo, a nám hrát na takovéto akci je vždy ctí. Akorát jsem nasral bubeníka Ozzy rivavelu, kapely před námi. Ozzy tribute trochu déle zapojovali aparaturu před vystoupením, ale nechtěli se vzdát svého času na samotné hraní a tak to trochu natáhli. No a já jsem si při poslední jejich skladbě dovolil položiti na jeho praktikábl bicích nástrojů, na kterém bylo mimochodem hodně místa, svoje dvě malé reprobedny, abych tím zkrátil naše rozbalování věcí na minimum a mohli jsme si o to déle zahrát. Jenže on má asi rád praktikábl čistý, vyluxovaný, zametený a hlavně prázdný, a to jsem si dovolil moc. Pro nezasvěcené: Praktikábl je zvýšená konstrukce většinou pod bicíma, aby byl bubeník vidět a mohl se také podílet na fanynkách a popularitě kapely. No tož, příště budu voraženější. Aspoň že nechtěl samostatnou šatnu se sprchou :-). Naše vystoupení bylo úplně na konci akce, někteří lidé už odcházeli domů plnit si své rozmnožovací povinnosti, páč co jinýho se dá dělat v 01hod v noci, že? No ještě se dá blejt někam do křoví, pokud už není někým obsazený. Byli jsme rádi že jsme to se ctí uhráli. Našemu kytáristovi Hardymu začal vodcházet totiž na konci aparát. Teda nevodcházel někam na pivo, nýbrž na něj začal významně mrkat svým modrým vokem, až dočista chcípnul. No a chvíli vyžadoval následnou zvýšenou péči a pár kopanců. Takže děkujeme moc našim kamarádům pořadatelům že nám naše vystoupení umožnili, děkujeme zvukové technice a třeba zase příště milí rockoví pařmeni.

14.08.2020 - OpenAir v Malé Losenici

Tož se zadařilo. Našemu zvukaři Čertovi se podařil i docela výbornej zvuk. Lidi byli jak utržení, páč kdoví, jak dlouho tyhle zábavy budou ještě povolený. Myslím, že těmito venkovními akcemi to zase skončí a na podzim budeme akorát doma hrát na dvorku kuličky. A vůbec, nechce se mi dneska psát, jdu se chystat na sobotní večer, kdy po půlnoci v 1h hrajem na Festu v Dobrohostově u HavlBrodu.

11.07.2020 - OpenAir v Kadově

Pořadatelé to riskli. Celej den pršelo a až večer se vyjasnilo. Tu už jsme měli postavený aparát. Dřevěná, dobře akusticky udělaná bouda, kde se nám hrálo moc pěkně, byla jednoznačným kladem. Trochu nás zlobila skléroza našeho zvukaře „Čerta“ kterýmu nešla před hraním polovina aparátu, až pak zjistil že to byla nějaká volovina. Ale nadzvedl mi adrenalin. Asi v 22hod začala vypadávat elektřina, našich několik členů kapely co mají tzv.elektrikářskou padesátku začali navrhovat třeba šlapací agregát se dvěma otrokyněmi, nebo místo nich využít bezestrátové spalování alkoholu s využitím psychedelického vlivu naší myslí na okolní prostředí, protože nemáme nástroje na unplugged hraní. Nakonec se zjistilo, že bouda na prodej alkoholu má asi fíčko na pokraji smrti a tak jsme museli oželet naše světla, a místo nich nás osvětlovali dvě 100W žárovky jak za první republiky. Ale lidem se to kupodivu líbilo. Asi proto, že nebyly totiž tolik vidět naše Zliquidované ksifty. Teď budeme mít chvíli pauzu do poloviny srpna na rodiny a dovolené s nimi, tak nám zůstaňte v přízni, a sejdeme se 14.8. v Malé Losenici a 15.8. na Festivalu v Dobrohostově u Havl.Brodu. Už se těšíme. :-)

27.06.2020 - Pouťový OpenAir v Přibyslavi

Počasí nám přálo, tak jsme vyrazili na další šmik, tentokrát v sobotu v areálu zámku v Přibyslavi. Kdyby to Žižka slyšel a viděl, zvolal by „Bůh Vás trestej chátro zdivočelá, zpitá a děvůch a smilstva žádostivá!!“ A určitě by nás nechal pro výstrahu několik pověsit. Nemoci se určitě zde šířili, a ne ty co dnes máte na mysli, ale možná ty pohlavní. To podle toho co se dělo v přilehlém parku a temných uličkách starobylé Přibyslavi. A tak to má být, aby nás bylo více a více. Pamatuju že to bylo stejný vždycky, i za komunistů se děly tyhle pro stát prospěšné věci. A Přibyslavské pouťové veselí nebylo výjimkou. Hrála nám na začátku předkapela co se ještě nijak nejmenuje, má určitej potenciál, protože jim to šlape jak sviňa, jen vlastní věci by měli zkoušet a byly by slavní. Přeju jim to. Naladili nám bezvadně lidi svým projevem, vážení občané města Přibyslavi si mysleli že se bude konat velká kultůra, a tak přestali čučet přes plot a začali platit vstupné. Poté jsme ale nastoupili my, klasická zábavovka, možná jsme nějakým ženám zkazili iluze, ale o to více začali lidi chlastat jak pominutí. Bodejť ne když jsme měli tak dlouho půst. My samozřejmě jako kapela nepijem, páč jsme líní jako prase a vždy téměř všichni jezdíme hrát auty. A to doslova z celý republiky. Teda všichni jsme původem odsud, ale život nás rozstrkal do Prahy, Brna, Křižánek, N.Města n.Mor, a Chotěboře. Věkově jsme taky napříč času, od puberty do důchodu (tedy zase vlastně do puberty)

26.06.2020 - OpenAir v Novém Veselí

Naše kapela má k Novému Veselí vřelý vztah. Za prvé zde bydlí náš ratata Lubka Bartůněk, a za druhé jsem tady já hromadu let pracoval na traktorce. Kulturní centra zde mají dvě, starej kulturák a pak krytý moderní venkovní parket. Měli jsme tu čest si zde nyní zahrát a tento páteční večer se myslím vydařil ke spokojenosti všech. Počasí nám přálo, i když tady to není tak důležitý, protože lidi tančí pod střechou a venku jsou navíc chlastací stany. Roušky na tlamě neměl nikdo, ale určitě díky blízké vzdálenosti jinak zdravých návštěvníků si nikdo číňana neodnesl. Uvídíme řekl slepej.

20.06.2020 Dlouhé u N.Města na Moravě

Jsme tu, zatím zdraví a zdravíme všechny příznivce kapely Liquid Face. Museli jsme zrušit pár kšeftů kvůli tomu čínskýmu koronaviru a tak je tohle první akce naší kapely v tomto roce. Kluci pořadatelský od minulý zábavy zamakali a nachystali přístřešky na všechny místa sezení i tancování. Takže počasí nás nemohlo zaskočit. Jistě jste se všichni těšili až sundáme roušky ze svých tlam a budeme se moci volně nadechnout i napít. Ale nám na facebooku, kde jste vás zvali na tuhle akci, náš ministr zahradnictví, pardon zdravotnictví, zvaný KEN, (páč zpíval kdysi v Nováckém zábavním pořadu), tak ten nám k naší pozvánce neoprávněně bez našeho vědomí přidal poznámku aby jste se nechodili bavit. Sráč jeden. My jsme mu to nepovolili a jsme rádi, že vy jste mu svou přítomností ukázali, co si o jejich příkazech myslíte. A proto je potřeba se bavit dokud můžeme a dokud na to máme kačeny, abychom taky měli na co vzpomínat až ten čínskej kripl zase zarazí veškerý dění v našem státě. Kdysi dávno na vojně, když jsem byl mladý chlapec, plný po okraj testosteronem a trpící nedostatkem sexu, jsme zažili šikanu podobného rázu. To když si někteří vojáci pozvali do kasáren kamarádky soudružky z vedlejší zdrávky. Velitel útvaru pak nařídil pro celý útvar ve vojenský nemocnici v Praze zdravotní prohlídku, nikoliv na koronavirus, nýbrž na kapavku. A od té doby mám ve své krabičce poslední záchrany ochranu značky PRIMEROS. Je sice asi 40let stará, ale co kdyby………..může se hodit třeba na přenášení vody, naplněná heliem na pinkání na pláži nebo taky plná barvy, to na házení po našich politicích. Hezký den

13-12-2019-Akce MEDIN a.s. NMNM

Zdravíme všechny příznivce kapely Liquid Face. V pátek 13.12.2019 jsme hráli poslední letošní akci na soukromém Vánočním večírku firmy MEDIN a.s. v kulturáku v Novém Městě na Moravě. Zvučil nás tentokrát Míra Fical a to moc dobře. Díky Míro. Občerstvení na akci byly švédské stoly, což nám samozřejmě všem v kapele vyhovuje. S plným žaludkem se vždy dobře hraje. Kořalku jsem si dát nemohl, protože v této mé životní etapě jsem již permanentně pod práškama, a alkohol na mne v této konstelaci působí jako marihuana. Jsem poté veselý, neovládám svoje pudy, líbí se mi mladý holky, recituji sprostý básničky a očůrávám rohy. Tak se raději vymlouvám na to že řídím. Kapela si dala určitě ráda za mne.
Takže naši milí fanoušci, přejeme vám tímto hodně hodně zdraví a jen zdraví, páč to ostatní si můžete zajistit sami. A příští rok 2020 se na jaře zase sejdeme na nějaké akci. Sledujte náš web a facebook, všechno tam s předstihem bude. Dary pod stromeček pro kapelu budou od vás přijímány na mé adrese, nic protihodnotou neočekávejte. Zájemci o naše vystoupení hlaste se s předstihem, protože kapela je z celé republiky, hudebníci mají spousty dalších aktivit od vaření, domácích pracích, hraní fotbálků až po focení a hraní si s autíčky.
Takže ještě jednou hezké svátky a vše nej v roce 2020.

14-09-2019 - MrkevFest-Chotěboř

Čau lidi :-) :-) ha,ha, ehm
Charitativní akce Mrkev fest v Chotěboři je za náma, je to zároveň jedna z posledních letošních akcí Likvidfejsu (píšu to foneticky páč mě nenapadá, jak bych to anglický slovo skloňoval v češtině). Ale samo že platí: Nikdy neříkej nikdy. Může se objevit otvor v našich soukromých kalendářích a zájem pořadatele tenhle otvor naplnit. Vůbec otvory se mají naplňovat a zaplňovat. Já to říkám furt, je potřeba hrát, hrát a hrát dokud jsme naživu, aby si nás lidi pamatovali. Když nehrajeme tak lenivíme, chátráme, nesexujem a rostou nám břicha a ovary. Dyť se na nás kurňa podívejte, na ty fotečky, jak vypadáme! Jedno břicho jako druhý! Já na fotkách z téhle akce raději vůbec nejsem, páč jsem to vlastně fotil, a za druhé aby se mi doma nesmáli. Díky že vás přišlo hodně, nás muzikantů tam bylo taky jak nasráno, doufám že všichni jste se bavili. My teda určitě. Vzádu, v našem zázemí a u švédských stolů, jsme se bavili s kolegy muzikanty o manželkách, dětech, nemocích a nejnovějších módních trendech - no přece se nebudeme před manželkami bavit o rajdách, chlastu, pařbách nebo o nejnovějších hudebních nástrojích, že?
Ale vraťme se k Mrkevfestu. Sešla se tam celá rodina Mrkvičků, od nejmladších, až po břichatý celebrity. Nejmladší Mrkev hraje už dobře na ságo a je z nás nejkrásnější. Když hrál svoje sólo, tak mu ale kazil soustředění jeho agresivní fotřík Zbyněk, kterej mu pořád něco nařizoval, na něco upozorňoval, páč byl víc vynervovanej než jeho synátor. Musel jsem ho poslat do … kouta, aby mladýho nerozptyloval svými neustálými výkřiky směrem do podia. No mě zamlada někdo takhle při výkonu buzerovat, tak ho pošlu doprd… ať je to cizí nebo vlastní fotr. Vůbec v tý chvíli nebylo důležitý, jestli mám nakřivo mikrofon, nebo jestli je dostatečně blízko, jestli jsem slyšet, nebo jestli mám třeba rozvázanou tkaničku. Důležitý bylo rozpoložení při hraní, užívání si té atmosféry a svýho výkonu, což má pak následek rozlití endorfínů až do posledního možného zakončení našeho těla, a hlavně muzikantský vliv na celý život. Dcera našeho „zpěvanduláka“ Lukáše, Natálka, byla taky další hvězdou večera. Mohl by jí tata příště vybrat nějakou soulovou pecku, kterou by jsme jako Liquid Face mohli pro ni nacvičit. Ale nevím nevím, přátelé, on se o ni bojí! Že by mu jí to naše prostředí pokazilo! Von mu ji pak pokazí nějakej neodbytnej spolužák ze střední a nenadělá nic.
Takže akce to byla vynikající, všichni jsme se tam sešli, pokecali, někteří z nás i oslavili svá drobná vítězství a já, když jsem konečně na konci zabalil svý rozsáhlý hudební klávesový arzenál, tak jsem se šel vychcat venku pod lampu. A přátelé, jistě jako já si nás spousta u této činnosti uvědomila určité změny našich životních stylů. Dříve jsem tak nějak sportoval, běhal, vrhal koulí či oštěpem, dnes už jen vrhám stín. A navíc stín velmi nepodobný tomu, co jsem vrhal zamlada. Je již taký velmi velmi klenutý. A proud už taky není co býval. Ale hlavní je, že nám to pořád hraje, ne? :-)
Váš Špagy

24-08-2019 - Pouťovka Česká Bělá

Tuhle mi jeden náš posluchač sdělil, že můžeme hrát jak virtuósové a bude nám to k hovnu, když skoro nehrajeme ploužáky. Kde prej si zoufalý svobodný singlman má narazit babu, když oni choděj akorát na jógu, na kafe, k holiči a na pedikůru a depilaci. Občas ke gynekologovi. Chlap chodí úplně někam jinam. Třeba na fotbal, do hospody, na kulečník, do servisu se svým miláčkem (tím plechovým). A když se sejde ženská s chlapem náhodou na zábavě Liquid Face kapely, tak nemají šanci se sčuchnout. A MAJÍ PRAVDU!! Já zamlada když jsem šel na zábavku, pokud jsem nehrál, tak jsem tam ani nešel čučet na kapelu, nýbržto zkusit lovit baby, mačkat se líčko na líčko, ťéélo na ťéélo a občas se zadařilo. Pak následoval doprovod po zábavě domů, pozvání druhej den do kina a dál si to domyslíte. Co má dnes chlap dělat, když kapela hraje porád jen AC-DC a Megadeth. To má jako vyskočit od piva, dojít do hloučku holek na parketě, co se stihly opít, páč jim nic jiného nezbejvá, vyzvat nějakou oběť k tanci a myslet si, že z toho bude mít chvění v podbřišku?? Takovou odvahu bychom neměli ani za totáče, páč bychom vypadali jako co? Jako úchylové! Za starejch časů, když kapela začla po rychlejch věcech hrát ploužák, tak obecenstvo ztuhlo, holky čekaly na fleku, kluci se rozhlídli a bleskově se vrhli po těch, co byly volný na výběr. Někdy se slovy:„Zatancujem si?“ nebo slušnějším „Smím prosit“. Když kapela hrála další věc taky ploužák, tak za tu notnou chvíli stačil nabrat maník odvahu na pozvání třeba na víno, nebo na prohlídku okolí kulturáku či na prohlídku interiéru jeho auta. Když se hrála celá serie, tak byl celkem rukáv v rukávu i na další společné trávení volnýho času a doprovod domů a hlubší vztah. Aby ploužáky měli úspěch, tak se před ně hrála nějaká známá rychlá pecka, to kvůli návštěvnosti konkrétního tanečku. Když se to tak vezme, tak jsme měli v minulosti tímto na svědomí minimálně polovinu veškerý nový populace. Z čehož vyplývá, že pokud budeme hrát více ploužáků, tak se zvýší počet obyvatel, nebude ten pokles zaplňovat migrace a my bude mít jednou zajištěný důchody.
Jinak zábavka v České Bělé proběhla standardně skvěle, pořadatel byl taky vynikající, děkujeme že si nás pozvali, a zveme Vás nás další akci kterou máme v září v Chotěboři v kulturáku na Mrkvafestu 14.9.2019. Přijďte bude se Vám to líbit :-)

16-08-2019 - Pouťovka Malá Losenice

Přátelé a kamarádi. Úvodem mi dovolte malý postřeh hudebníka. Hudebník má své základní potřeby. Potřebuje se dobře najíst, často odpočívat, potřebuje neustále chválit a chválit na posílení jeho ega, je vhodné mít kolem sebe krásné mladé ženy, to pro větší a pevnější a déle trvající inspiraci. Potřebuje být taky občas obdarováván, také je vhodné aby měl u sebe nějaký adekvátní finanční obnos , aby občas byl vyvezen na nějaký zahraniční výlet. Hudebník je hračička, takže by měl mít u sebe nestále nějaké drahé elektronické serepetičky na hraní. Jinak toho více nepotřebuje. Ježíš, málem bych zapomněl: Nějaký pochlastání na posílení imunity je vhodný. Někdo pije zelenou, někdo vodku, já posledních pár let výhradně Jágra.
V Malé Losenici ho měli dost, naštěstí jsem neřídil a tak jsem posiloval seč jsem mohl. A hrálo se u toho uvolněně, mohu vřele doporučit. Upevňuje to i vztahy v kapele, páč se neustále na ostatní smějete a hýříte důvtipem.
No řekněte dámy, která z Vás by doma nechtěla mít muzikanta?!! Dyť to zase není tak složitý. Když se Váš milý vrátí ze šmiku, tak ho něžně uložit a uspat, vyprat z něho smradlavý hadry, chodit půl dne okolo potichu aby se nevzbudil a nebyl nevrlý, pak ho nakrmit, donýst mu k televizi pívo a po večeři poskytnout nějakou tu domácí „masáž“. Ne moc dlouho aby se hudebník neunavil. Samozřejmě pokud druhý den také nehraje, tak to se potom musí odložit někdy na středu, kdy se znavené tělo a údy znova vzchopí do standardního stavu. Pokud jde o slavného hudebníka, tak se toto opakuje každý týden. Samozřejmě že partnerka hudebníka by se měla postarat o chod domácnosti, takové zbytečnosti jako nákupy jsou samozřejmostí, úklid, domácí práce a výchovu dětí vlastních i dětí partnera. Placení složenek je také dobré aby uměla obstarat, protože ty mohou rozhodit citlivou duši hudebníka a nemohl by se vnitřně soustředit na další vystoupení. A že donesl málo peněz? To milé dámy neřešte, něco tak mrzkého a nicotného nemůžete po něm chtít. To by si vás přestal vážit že jste s ním jen pro peníze!!

10-08-2019-Taneční výlet Nová Ves

Tý vogo, koukám z okna a venku chčije a chčije. To asi dneska bude průser, si říkám. Právě jsem odjel z rodinné oslavy, bych se naložil aparátem a vyrazil se tam aspoň podívat, jestli to pořadatelé neudělali raději v kulturáku. Hrajeme dnes s kapelou New Titan. Voni hrajou do 22-22.30h, my to pak jako after párty dohráváme. A dopadlo to dobře. Lidi byli namačkáni pod celtovými přístřešky, ale hlavně tam byli. Ovšem netančili, páč chcalo, a to se kapele vždycky blbě hraje. Vůbec jsem to New Titanům nezáviděl a nás to čekalo za chvíli taky.
Náš bubeník Lubka mi, obklopen naším kolektivem, nařídil zde na FCB pomluvit vlastní kapelu Liquid Face, že jsme banda, co u něho skončila, páč prej všichni fandíme Slávii (!). Je to fanatik, ten Lubka, ale je úplně mimo, protože ne všichni fandí Slávii. To já třeba zrovna podporuji fotbalový klub Эрчим - Монголын Үндэсний Премьер Лиг v Ulanbátáru v Mongolsku, jelikož jsou to penězi nezhýčkaní borci, co mají doma koně, a koně ty já mám rád. A pijou koňský mlíko smíchaný 1:1 s vodkou. Že jste to nepili?? Doporučuju! Po požití přestanete hned fandit i Slávii !! :-)
To jen na okraj. Na zábavce jsem potkal spoustu fanoušků, kdy jsem hrál ještě ve starým Titanu. Takovej třeba Zidouch je nepřehlédnutelném!! Zazpíval si s náma i jednu věc, a kupodivu dobře, a drsně, až se našemu kytaristoj Hardymu, co stál za ním, třepaly nohavice.
Přestalo chcát, lidi se navalili na parket aby vytancovali co zmeškali, a bylo to fajn. Vyrobil jsem i několik kiksů, za což se znalcům, co to poznali, omlouvám. Ale bez kiksů nepoznáte že nehrajeme z play-backu. Víte, já ty kiksy dělám naschvál, máme to takhle v kapele domluvený že je budu dělat já, páč jsem nejstarší, nejtěžší, ale nejhezčí, že si mě netroufnou dát kvůli tomu lidi přes dršku.
Příští tejden hrajeme v Malé Losenici, kde lidi kapelu pečlivě poslouchají, kvůli tomu na začátku ani netančí, a tam přece nemůžu dělat svoje kiksy, to bych nemohl ani jet autem přes Malou Losenici bez újmy na zdraví a věci. No nic, zkoukněte nějaký fotečky z tý dnešní povedený taškařice, děkujeme New Titanu že nás pustili celkem včas na podium, a zase někdy určitě v Nové Vsi. Bylo to s Vámi fajn. Naše rozteklý ksifty zase rádi uvidí vaše ksifty :-)

03-08-2019-Pouťový taneční výlet Křižánky

03-08-2019-zdárně proběhl Pouťový taneční výlet Křižánky.
„Hrajeme na Křižánkách, musím se slušně oblect, páč tam má náš basovač David rodinu a příbuzný, tak aby si nepomysleli....“, říkal jsem si před jízdou na šmik. Navlekl jsem se do novýho trika TRAKTOR co jsem na jedný morce obdivoval minule v Polničce, sice v něm nemám takový kozy jako ta tanečnice bláznivá, ale sluší mi stejně. Usedl jsem za volant, dojel do Křižánek jako minule a…..nic. Na místě, kde jsme před rokem hráli, byly samý houpačky a po kapele ani památky. Že by jsme hráli někde na POLI…??...TO JAKO TECHNOPÁRTY JAKO?? Tož, šel jsem se radši voptat. A bylo mi vysvětleno: „Vrať sa na hlavní průtah, odboč směr Vídeň, jak dondeš do centra k hypermarketu, pak odboč u Metra doprava na jihozápadní výpadovku, projedeš kolem chrámu a centrálního hřbitova, a jsi u bran stadionu. No a na stadionu vy dneska hrajete.“ Dálniční známku prej nepotřebuju, super! Když jsem dorazil, byl jsem sprdnut proč jim jezdím po hřišti. Já jsem malinko zabloudil a najel jsem na stadion z druhé strany. No nic. Zábava začala včas, lidi se trousili, a to bylo hlavní vzhledem k počasí, kdy celej den chcalo. Dorazil až z USA i kamarád z mládí, emigrant za totality, Zbyněk Pavlíček, basák co hrál v kapele NATIVE s Ivanem Králem a Mackenzie Brownem. Ale zrovna doletěli s rodinou do Česka, tak jsme hodili jen pár slov, a prej se staví do Nové Vsi, kde hrajeme s New Titanem tenhle tejden. Bude čas na pokec i kořalku. Už se těším.
Křížánky a okolí nakonec přišli v hojným počtu, takže byla spokojenost. Musím pochválit ženský pořadatelský, dali nám k večeři neuvěřitelně dobrý topinky, dokonce s nášupem. Musím Davidovi dát za úkol zjistit recepturu na tu masovou směs co byla na nich.
Takže tedy: tuhle sobotu vás zveme do Nové Vsi u Nového Města na Moravě (neuveřitelně dlouhej název!), vemte s sebou hodně peněz, páč to bude velká legranda, vemte s sebou i své rodiče, aby si poslechli staré rockové fláky co se hrály za jejich éry, a hlavně- aby platili vaši útratu :-). A vemte s sebou své milé, protože proč? No protože hormon nevokecáš!

12-07-2019-Taneční výlet Polnička

Ahoj naši drazí voliči. Hahaha. Už jste se lekli že se mi do mých keců naboural Babiš,co?
No ničevó naši daragye druzjá….. Fuj!.... Zeman s Klausem se sem taky nenaboural. To jen mi reaguje hlava na ty dementy nahoře co nám všem vládnou nebo vládli. Naše muzicírování spadá pod ministerstvo kultury, takže pokud nás nesejme Staněk z ČSSD, tak to bude Šilerová s ANO.
Ano,ano,ano už se raději vrátím k páteční zábavě na výletišti Polnička. Zásadní věc za co musím pořadatele pochválit byl dřevěný parket takže se neprášilo. Minule jste tančili v prachu a jemném štěrku a všichni jsme vypadali jako kdybychom vyšli z gulagu nebo z kamenolomu. Další změna byla ve zvuku, kdy náš zvukař Čert nainstaloval vzhledem k šířce návěsu (potažmo podia) další bedny, uprostřed orientované na Vás. Dobrý to počin co přispěl k vyrovnanému zvuku.
Já, coby nejen klávesák ale taky fotograf těhle akcí, jsem zaregistroval úžasně pohybově nadanou TRAKTORISTKU, jejiž fotkami vás musím dnes také oblažit. Proto na mnoha záběrech bude právě ona. Poblbla tam mnoho chlapců, páč přestali vnímat naši skvělou produkci, a všichni čuměli jen na ni, samozřejmě včetně mě :-)
Kdo by taky nekoukal na tu živočišnost zdravý baby co se s ničím asi dvakrát nepáře. My chlapi to máme od starověku. Taková ženská by se ubránila sama i medvědu a o to i tehdy šlo, ne? Chlap mohl bez obav někde na lovu cucat mezitím zkysaný rozmačkaný bobule… J. A když dorazit po čase domů, tak ho vítala takováhle rozdováděná raketa. Co se asi pak dělo dál taktně pomlčím….
Inu, zábavka vyšla, počasí taky, což bylo zásadní pro úspěch, pořadatelé skvělí, čímž jim za to děkujem a přijďte zas naši milí fanoušci. 3.8. budem na Křižánkách, maj tam pouťovku, takže bude veselo. Těšíme se.

22-06-2019-Taneční výlet Dlouhé

Bylo to prima, ten výlet v Dlouhém. Lidi se dostavili v hojném počtu, kapela byla celá nadržená….tedy na hraní, ne na to co si myslíte vy, co máte ještě zdivočelý hormon. No jéje, třeba náš Hemiš (brnkálek na kytaru :-) ) tam měl koneckonců manželku, a ten by dostal první mokrým hadrem přes tlamu, kdyby zkoušel probudit nějaké jiné vášně, než ty hudební :-).
Včera jsem četl na netu, že prej vynalezli někde v Americe (kde jinde) Viágru pro baby. Tedy injekci prej. No to se máme na co těšit !!! To bude Sodoma Gomora až si třeba píchne 80letá báábička místo inzulínu tohleto. Uteč kdo můžeš.  No abych se vrátil k našemu vystoupení v Dlouhém. Svoje výletiště si místní hasiči opečovávají, boudu pro muzikanty mají špicovou, nestraší tam, nic se tam nehoupe, je tam čisto, bez hmyzu i hlodavců. Kulturák maj krásnej, všechno vymyšlený. Jen to chce tam dělat akce od jara do podzimu a ne jenom jednu dvě zábavy v roce. Byla to fantastická akce, třeba příště zas nashle, rádi vás zase uvidíme :-)

15-06-2019-Dny města Chotěboř

Vůbec jsem to neviděl jako že to dneska klapne. V podvečer, když jsem vyjížděl s naloženým autem z domu, se to boulilo na obloze všude kolem, u Škrlovic jsem vletěl do přívalového deště s kroupami a pršelo intenzivně až do Bílku u Chotěboře (to je ta díra která vybírá!!!-mýtné). A nad Chotěboří asi drží pánbů ochranou ruku, páč tam v době, když jsem dojel na náměstí kde se akce konala, nebylo po dešti ani památky. A tak to vydrželo až do konce akce po půlnoci. Super. Mají nás tam nahoře rádi asi. Myslím apoň kancléř u pánaboha tedy. Vyslechli jsme si slovenskou kapelu před námi, revival ELÁN KONTRABAND, výborném byl zpěvák Jozef a bubeník Mirko. Ten Jozef měl napsaný v tabletu před sebou naprosto korektní basový noty, takže je asi profík a nebo aspoň hudebně vzdělanej. To samý bych řekl o bubeníkovi podle toho jak hrál. Když končili, tak se mi zvedl trochu adrenalin (vono se mi už celkem skoro nic tak často nezvedá než ten adrenalin :-) ), páč jejich kytarista Jirko nechtěl balit svůj vercajk. Možná je uvyklej, že mu to netrpělivý muzikanti co nastupují na festech po nich vždycky sami odklidí. Začali jsme hrát po nich proto s malou pauzou, ale lidi se pak nahrnuli na parket, vylezli z přilehlých hospod a uliček a nočních podniků, a rázem bylo plný náměstí. Zvukař se taky činil a myslím, že nám to dnes i díky jemu hrálo jako z praku. Doufám, že pořadatel nebude mít průser, páč jsme museli na skandování lidí dát přídavek a přetáhli jsme dobu určenou pro tuto akci. Děkujeme pořadatelům, děkujeme zvukovce za hezkej zvuk, a hlavně děkujeme vám, naši milí Chotěbořáci, že nás tak berete. No pro koho je tady LIQUIDFACE? No pro Chotěboř! Tam mají rádi rock!
Hele, napadla mě básnička: „V Chotěboří se krásně paří, starosta pak z toho zuří, když všechno tancem v noci jásá, to Liquidface volnou lásku hlásá“..... :-)

07-06-2019-Soukromá párty  firmy Seidler

Akce k 20 výročí Žďárské firmy Seidler se konala v klubu na Farčatech ve Žďáře nad Sázavou, a bylo nám ctí, že jsme mohli zahrát pro tuto firmu a taky dělat záskokany známé skupině Wohnout. Wohnout byl výbornej, mě zaujalo jejich ulítlý oblečení, takový zlatý prezervativ ve tvaru kombinézy. Ježíš, těm v tom muselo být strašně hicno. Leda že by v tom byli navlečení naostro. Jinak hráli výborně, živě bez playbacku a hráli jen hodinku. Pak byla pauza a nastoupili jsme my, prostá kapela z lidu, Liquidface. Lidi se prvně rozprchli, páč tam uvnitř bylo vedro, že se nedalo skoro dejchat a kejchat, ale pak po chvilce našeho hraní se to již zase zaplnilo. Museli jsme samozřejmě dodržovat ten spešl režim na udržení hladiny těch správných tekutin v těle, a ve správných intervalech. Dehydratace z nedostatku alkoholu je hrozná věc, že? A já jsem měl zajištěn odvoz tak jsem v tomto směru nemusel být omezován. No a vydrželi jsme to, hráli jsme sice s přestávkami, abychom mohli vypadnout do chládku venkovního vzdoušku, a nabrat síly, ale hráli jsme až do konce tzn. 24h. Malinko jsme si u toho propotili spoďáry. Kdo se je ale ten večer nepropotil, že? Smrděl jsem po návratu domů jak kříženec tchoře s dobře uleženým Olomouckých syřečkem. Akci zvučil Petr Stejskal, a povedlo se mu to. Péťo díky. Musíme se omluvit našim příznivcům za to, že jsme tuto akci nijak neprezentovali, že jsme museli odmítat žádosti o propašování kamarádů, známých i našich vzdálenějších rodinných příslušníků. Samozřejmě že nechtěli jít na Wohnout.. nýbrž to na Liquidface! :-) Já tam měl jen syna coby odvoz, a ten hned po začátku našeho výstupu utekl a vrátil se pro mne až na konci. A to jsem mu přátelé kdysi platil hudební školu na piáno, aby mne jednou vystřídal, a abych mohl pak já jemu dělat s hrdostí bedňáka. Ani hov… Dělá jiný věci. Takže dík za potlesk, dík za raut, za pití a přeji panu Seidlovi hodně úspěchů do dalších roků nelehkého podnikání. Hele, šéfe, netvař se tak přísně příště, to kdyby jsi se někdy octnul na naší akci Liquidface. :-)

11.05.2019-Svatba na Křemeni

To vám bylo dobrodružství! Teda aspoň cesta na svatbu našeho kamaráda. Objednal si nás Liquidface na svatbu. Sem si říkal, jak ten čas letí. Dřív si objednávali lidi na svatby dechnu, pak kapelu o složení dva lidi a vozembouch, a teď my coby reprezentanti vesnickýcho rocku jsme byli požádáni, by jsme si tam brnkli. Svatby jsou vděčný ryto. Zahrajete, pokoukáte po svobodných babách, pokoukáte i po vdaných babách, a jen po babách. Jo a sežerete tam co se dá. Spořádal jsem tam toho nebývale hodně: tatáráček s topinkami neustále teplými, řízečky, kuřecí stehýnka a křidýlka na grilu, prasátko na rožni, něco jako sekaná co vypadala jako bobek od losa, meloun, ananasem, jahody, hrozny, cukroví dle výběru….. Co už jsem nemohl byla kupa zeleninových mís, mrkvičky a takový ty zdravý babský pochutinky. A kořalku jsem nemohl. Někteří z nás ale mohli.
Ale abych se vrátil k té mé cestě na tu svatbu. Naložil jsem svou Micinu (12let staré Mitsubishi Pajero) aparátem a chystal jsem se vyrazit s dostatečným předstihem 2,5hod. A protože na svůj věk jsem moderní člověk, tak jsem si našel na serveru mapy.cz optimální trasu a to s přihlédnutím k uzavírce přes Sázavu. Jedu přes Račín, a tu v Přibyslavi najednou uzavírka na HBrod a že musím na Hesov. No nic, prima, podívám se aspoň po nějaký zajímavý lokace na focení. Jsem totiž taky vášnivý fotograf krajinek. Přijedu do HBrodu a …..uzavírka. A že podle oranžových cedulí musím na nějakou díru zpátky směrem zpět na východ. No vracet se po trase nebudu, řekl jsem si, a tak jsem ty cedule poslechl. První nájezd byl do areálu nějakého podniku, při druhém jsem přijel na náves nějaký díry, kde jsem se zeptal dědků před výčepem skaže jako do Brodu. Mávli rukou k lesu. Přece se nebudu vracet! Mám schopného teréňáka, nějak to dopadne, a vyrazil jsem. K lesu to bylo ok, byla tam silnička co se záhy změnila v cestu a pak v poli ve vyjetý koleje. Po cestě jsem na remízku potkal ležící dva opilce. No to vám povím, kde ti se tady vzali….Stopovali. V lese mě už přepadlo podezření, že tady něco nehraje. No, vyjedu z lesa a bác. Louka, a za loukou řeka. Co teď?! No mám toho teréňáka přece…a heslo „Kudy ty jsi sotva šel, tudy já jsem jel“. Tož jsem někde u Havlíčkova Brodu, tak proč bych neBRODIL, že? Vjel jsem do řeky a ze zkušenosti vím, že vždycky v řece se najde místo, kde se dá vyjet na druhý břeh. Místo bylo, asi o 50m dál proti proudu. Tak jsem ekologicky projel řekou a s trochou hrabání se dostal na druhej břeh. Na tom druhým břehu na mě vykuleně hleděl nějakej protentokrát střízlivěj domorodec v klobouku a pláštěnce, kdeže jsem se tam zjevil. S hubou od ucha k uchu jsem mu zamával a ujížděl raději pryč nějakou stezkou směrem k obci Pohled. Při tom kličkování po té stezce pro pěší mi volá náš kapelník: Špagáte kurva kde jsi?! Zalhal jsem mu, že už jsem v HBrodě a vlastně jsem tak moc nelhal, akorát bez toho „H“. Později už přes HBrod už to pak byla rychlovka, stejně jako to byla rychlovka při stavění mýho aparátu na statku Křemen, kde se ta svatba konala.
Věčer proběhl krásně, ale pozdě v noci začlo chcát ale i tak jsem hráli až do konce. Bylo to krásné, děkujeme za pozvání a jako Liquidface přejeme ženichu a nevěstě hodně štěstí, zdraví, hodně plodnýho sexu a tímto i hodně roztomilých potomku v životě.
Váš Špagy a LF

30-04-2019-pálení čarodějnic Chotěboř

Tzv. Náplavka v Chotěboři byla plná dětí i jejich maminek a tatínků. V 19hodin se zapálila velká hranice, a děti zajásaly, když Baba Jaga vzplála, a tatínkové se pak přesunuli k výčepu. Následně na to dětičky začaly hecovat svou oblíbenou kapelu Liquidface. Visely před námi na zábradlí před kapelou jako prádlo na klepači, a neuvěřitelně se bavily, když jsme začali hrát Metallicu a Megadeth a podobné songy. Tahle spontální nehraná radost fakt potěší. Je vidět, že je rodiče vychovávají k té správné hudbě. Při tom upálení čarodějnice jsem si vzpomněl na dva historické filmy, kde pálili v Kostnici Jana Husa, a v druhém pak, když lid defenestroval svou tehdejší vrchnost ze Staroměstské radnice v Praze. A to mne inspirovalo. Jen pohrůžka takového trestu lidu by byla potřeba na dnešní politiky jako sůl. Ne ne, svátek čarodějnic má úkol vyhnat zimu a přivolat jaro. Druhý den máme volno, páč je 1.máj coby svátek pracujících, svátek co si pak usurpovali komunisti za svůj, a svátek zamilovaných v dobách minulých (přece K.H.Mácha a 1.máj), kdy vyschly meze a už se to dalo dělat venku, minimálně líbačka pod rozkvetlou třešní. Já si pamatuju, že jsme vyvěšovali český a rusácký vlajky, vyráběli jsme ve škole mávátka, aby bylo vidět více nadšení lidu na povinných sroceních na náměstích měst. Dneska jsou vidět těžkooděnci a tajní policajti. Jó doba se mění, prvně totáč, pak euforie ze svobody, dnes pseudosvoboda hlídaná politickou garniturou a nad tím vším u nás Zeman s Babišem, venku Trump, Putin a Si Ťin pching. Znáte ten fór jak se sejdou Zeman, Si Ťin Pching a Putin v severní Koreji??........ne ne, radši nic, ještě by mě zavřeli. Později večer, když se naše milé malé posluchačstvo začalo vytrácet, už byla taková kosa, že jsme byli rádi, když jsme mohli zahrát plnému parketu poslední věci na prvomájovou cestu domů. Bylo to moc fajn, snad se to líbilo i pořadatelům a třeba zase příště ahoj :-)

8.2.2019- klub MAX Žďár n.S.

Zdar všichni návštěvníci stránek LIQUIDFACE
Dlouho jsem tady nebyl, páč jsem chtěl ukončit své angažmá s LIQUIDEM z důvodu stálého angažmá doma v obýváku, dostal jsem totiž lano od své manželky, a to se fakt..fakt nedalo odmítnout. Ne ne, kecám, dostal jsem nabídku hrát s DEEP PURPLE na harmoniku, nabízeli mi majlant a úplně nový červený Ferrari k tomu, když to vezmu, ale měli podmínku, že s nima musím hrát aspoň do 99let čehož jsem se zalekl. Přece jenom nevidět ty odulý ksifty z LIQUIDFACE tak dlouho by mě psychicky zničilo. Takže smysluplný lano, jít za lepším, se nekonalo, jsem zpět, a pokud mi to zase nezakážou, tak vás budu oblažovat novými drby ze světa potulného muzikanta a nějakým tím nafocením rozteklých ksiftů jak kapely tak vašich.
Zpět nahrávat fotky od roku 2018 už nebudu, jsem línej jak veš a tohle by mi dalo moc práce. Začnu tedy dvěma posledními akcemi, což byla soukromá párty prodejců vozidel ČR, co jsou kámoši našeho bubeníčka Lubky. Bylo to v Práglu vedle Kotvy, v klubu Joe, a bylo to moc fajn. Prej se nemám o tom moc šířit. :-)
Další akce v tomto roce byla teď o víkendu v našem sídelním městě ŠAKALOFF v klubu MAX, kde nám dělal předskokana NEW NEW TITAN s veteránem Zbyňkem Mrkvičkou. Chlapci hráli hezky, Mrkva zpíval nahlas. Nahlas bylo slabý slovo, no prostě ho bylo dobře slyšet :-) . Skoro nás nepustili na podium. Takže pro nás LF zbylo jen dvě hodinky času a 15min na vychcání. Klub je to moc hezkej, škoda že tam nehrajem pravidelně aspoň 1x do roka. Páni pořadatelé, pokud by jste měli zájem, ozvěte se (adresa tady v kontaktech). Fotky dávám na web s povolením pořadatele Maxu, protože GDPR měli prý opatřený u vstupenek. Takže pokud tam někdo uvidíte sebe s neznámou dívkou, tak je to čistá náhoda a poslal jsem ji za váma já osobně (samozřejmě pro pítí), páč to tak vždycky dělám. Mám na to čas, ale nemám na to peníze. A příště se mi pěkně smějte do objektivu, ať je na vás hezký pokoukání.
No, a jinak sledujte naše občasné termíny hraní a přijďte zas, rádi vás uvidíme. Občasné jsou kvůli tomu, že jsme kapela z celý republiky od Prahy přes Chotěboř až po Nové Veselí, jsme vysoce zaneprázdnění a urvat u nás termín je někdy pro zájemce složitý.

20.12.2018-Praha-klub JOE

Soukromá akce majitelů autosalonů

23.6.2018 - Dlouhé pouť

Hráli jsme za velmi nepříznivého počasí, ale fanoušci se nakonec sešli. Velký dík patří pořadatelům, kteří akci nezrušili a snažili se o vytvoření co nejlepších podmínek pro kapelu i návštěvníky. Byli jste fajn. Těšíme se nashledanou za rok!

16.6. Pouťová zábava - Havlíčkova Borová

Tak jsme po dlouhé době hráli zase na zábavě v Borové. Lidí se sešlo opravdu hodně, bylo to skvělý. A my musíme poděkovat bývalému basákovi, že zaskočil za našeho současného, který se nemohl zúčastnit.
Díky pořadatelům a těšíme se zase někdy v Havlíčkové Borové.

18.11.2017 Chotěboř - Mňága a Žďorb + Liquid Face

Byla to naše poslední akce v tomto roce. Děkujeme za přízeň a těšíme se na jaro na další naše koncerty a zábavy. Přejeme Vám hodně zdraví, štěstí a pohody v novém roce.
Váš Liquid Face :)

19.8.2017 - Dobrohostov - STOCK FEST

Je to malá vesnička s velkým kulturním srdcem, konají se tam velmi zajímavý festy a hlavně kvalitní kapely tam hrajou. My jsme byli opět pozvaní, aby obyvatelé a návštěvnící těchto vyhlášených kořalkových slavností mohli odlišit kvalitní obličeje od těch nezajímavých. Choďte na LIQUIDFACE, uvidíte co jste ještě neviděli !!!
Takže zkrátka: z třídenní slavnosti jsme stihli vidět před náma výbornej, mému srdci blízkej TRAFFIC JAM z Brodu Havlíčova, kde hrál na škopky můj bývalý spoluhráč Jirka Libra, zpívala nesdostižitelná TORNADO LÚ a červenokošilatý kytarista Robert, co nám všem vytřel zrak. Prej takhle učí hrát na kytaru všechny svoje žáky! To se mají za pár let kytaristi v okolí na co těšit když jim vyroste konkurence z jeho klonů! O jejich basákovi nemluvím, to je taky starej muzikant co i kvalitně zpívá. Jen ten jeho nosič not co má před sebou s nápisem EMIL mě dost nasíral, když jsem ho chtěl kvalitně vyfotit. Furt se za něj schovával ale nakonec vylezl na praktikábl, vokázal se, a fotka se zdařila.
Jo a pak hlavní hvězda večera, Martin Kraus a jeho KRAUSBERY (voni ještě žijou?), s jejich Pražským Hanspaulským hospodským rockem (nebo rockem českých Rolling Stones?) a s mladou bubenicí. Pískali jste, tleskali jste, dokonce jste si vyvolali přídavek, takže to mělo účel a úspěch celýho večera. Jo, ještě něco, Martin si už vyměnil svetr za jinej!
Pak jsme si vrzli my LIQUIDFACE nějaký ty Bonjovky a po nás nastoupili borci, který jsme si jen na chvilku poslechli z odjíždějícího našeho auta, a asi podle prvního dojmu taky výborný.
Jsme moc rádi, že nás kluci zvou na tuto akci, slibujeme že budeme pilně cvičit abychom mohli příště zahrát již opticky štíhlejší a přitažlivější. Jo, koupil jsem si přesnější váhu a pohodlnější židli k počítači.........:-)

19.8.2017 - Chotěboř

Byli jsme poctěni zahrát si na Chotěbořských pivních slavnostech, před námi jsme stihli kamarády z kapely našeho bejvalýho basáka Zbyňka Jezuse Mrkvičky co se jmenuje JADA BAND. Jako vždy naprosto špičkový, no ale tančit na to je pro mne víceméně složitý :-) :-) . Pak jsme nastoupili my, tanečně výborný, špičkový design našich ksiftů jinde k nevidění, hudba obecná rocková, a-la Bon Jovi bych řekl. Měli bychom založit Bon Jovi revival, ale naše face jaksi na hony vzdálený by nešli napravit žádnou kosmetikou, ani liposukci či plastikou, snad jenom klasická maska by pomohla a stahovací šněrovačka hlavně u mne :-)
Ještě že nejsem na fotkách moc vidět, páč to všechno fotím, a na fotkách jsou vidět jen moje smutné opuštěné klávesy. Ale našly se zde dvě odvážné tanečnice, co si šly skočit do našich songů, a že jim bylo asi devět vůbec nevadilo. Kdo hrál pro ně po nás, nevím, tolikož jsme hned odjeli na další štaci, což byl STOCK fest v Dobrohostově. Ahoj občani Chotěboře, děkujeme za potlesk :-)

18.8.2017 -Malá Losenice

Stále trvá ten nesmysl, éra Facebooku. Vidím chodce na ulici co jdou do práce podle mapy v mobilu a sledují neustále, zda jim přibyli přátelé na facebooku, sleduji řidiče v autech co místo toho, aby čuměli před sebe kudy jedou, tak kontrolují faceobook. Vidíte rodiče co tlačí kočárek, a do mobilu na facebook hledí všichni. Pán, paní i dítě.Vidím krásné dívky na našich zábavách, kteréžto místo toho, aby jejich zrak se zalíbením spočinul na našich Liquidfacech, tak sledují při tanci mobil, zda jejich facebookový přítel měl k večeři držkovou polívku s rohlíkem nebo jen s chlebem. Navíc mají při tom v uších narvaný sluchátka. To tancují kurňa podle sluchátek nebo podle nás? Národ chytla mánie získávání přátel na facebooku a všichni soutěží, kdo jich má víc. Už nestíhají žít svůj život, páč musejí neustále žít se svými tisíci přáteli online na facebooku. To já facebook nemám a nechci mít, a radši si dondu klidně jen s jedním přítelem na pivo. Chtěl bych vidět, kdo by na facebooku dotyčnému jedinci, co pracně sbíral několik let své přátele, pomohl v nesnázích právě v okamžiku, kdy se pozná pravý přítel. Nikdo, všichni by jen sledovali jak to u něj dopadne a pozvali by si na to podívání další "přátele". Někdo mi řekl, že kdo nemá facebook, je vlastně mrtvej. Nemám pocit že bych byl mrtvej, naštěstí mi celý tělo ještě funguje :-) A chutná mi :-) Nic, to jen krátký výlev mého já, určitě mi to prominete.
jinak zábava dopadla velmi dobře, lidi v hojném počtu přišli poslechnout, asi se jim to líbilo, páč neodcházeli. V Malé Losenici se skoro netančí. Oni to berou asi jako kulturní událost či co. Nebo jsou ostýchaví? Možná taky. Tancovat se začalo až po 11hod. Zvuk udělal náš zvukař Čert dobrej, světla už vypadají taky k světu, hrálo nám to bez velkých kiksů, co si víc přát.......snad více přátel na facebooku LIQUIDFACE :-) :-)

18. a 19. 8. 2017

Čágo lidi, jen bych vám chtěl oznámit, že všechny akce naplánované na tento víkend, normálně odehrajeme. Hemiš is back and healthy!!!

12.8.2017 - Modlíkov

Naše dnešní vystoupení se nekoná pro nemoc člena kapely. Hemiš právě v nemocnici dostává infůze píva rovnou do žaludku, a to ze dvou důvodů: Prvním důvodem je to že mu chutná, a druhým důvodem je právě z nedostatku této tekutiny vzniklá ledvinová kolika. Hemiš poslouchej na slovo lékaře, ať můžeme příští tejden hrát v Malé Losenici na zábavě (pátek), a v sobotu na dvou festech v Chotěboři a Dobrohostově. A řekni jim ať ti naordinujou i trochu zelený :-) Tímto se omlouváme všem našim skalním fanouškům co se na nás dnes chystali.

30.7.2017 - Dalečín pouť

Ahoj všichni co jste byli na nedělní pouťové zábavě v Dalečíně. Vždy tam rádi hrajeme. Je to pro nás něco jako takový domácí prostředí. Zvučil nás Fiki, podle pořadatelů prej nahlas a dobře, podle nás přiměřeně, páč jsme už všichni totálně nahluchlí. Starší muzikant se pozná podle toho, že když na něj někdo mluví, tak buď dělá jakoby nic, jako kdyby jste mluvili do dubu, nebo odpovídá malinko z cesty, a nebo vám odpoví připitomělou otázkou "čeho?-kam?-jaká?-která to?"
Jo to je úděl všech aktivních hudebníků. Nedávno se nás ptal jeden fanoušek, jak jsme jako sorry došli k našemu názvu LIQUIDFACE. To je přece jednoduchý. Je to název, kterej sedí pro každého z Vás. Už jste se někdy podívali ráno po tahu do zrcadla? LIQUIDFACE!!!....no vidíte......Každej z Vás má naši kapelu zapsánu v obličeji. Jde jen o to, aby byla zapsána pozitivně i ve Vaší paměti. A to je pro nás muzikanty důležitý.
Díky za návštěvu, pořadatelům díky za přízeň.

22.7.2017 - Polnička

Dnešní den se tedy moc nevyvedl, snad jen to počasí nám přálo. Za prvé jsme měli docela kapky zda se vůbec sejdeme. Polovina kapely se tento den vracela z dovolené. Např. Lubka (bubeník) byl ještě navečer na cestě z Chorvatska, a jak jste mohli slyšet, tak zácpy mezi Vídní a Splitem byli enormní. Ale ve zdraví dorazil a to je hlavní. Pak jsme se dozvěděli těsně před akcí, že světelný technik zvukaře "Čerta" spadl z vysokozdvižné plošiny, a má polámanou polovinu těla. Sice ho přivezli, ale hned taky odvezli. Takže dneska bez světel. No to to začíná........ Hrál ale s námi dnes náš bývalý basista Zbyněk Mrkvička na svou exponát, historickou zelenou basu a obšťastnil nás aspoň svým brumem a hlavně taky zpěvem. Ovšem pak přišla studená sprcha, asi jste to na nás poznali, že jsme zvadli jak lílie. Přišla zpráva, že Karel Mrkvička, zpěvák a kytarista, strejda to našeho zpěváka Lukáše a basáka Zbyňka, náhle zemřel při vystoupení Jaslovských Bohunicích u Trnavy při koncertu kapely Taxmeni. Byl to šok i pro celou naši kapelu, protože jsme ho všichni osobně znali z akcí Mrkvafestu v Chotěboři, které se pravidelně účastnil, tak i z Prahy, kde jsme jako kapela hráli. Jo takovej je život........takže Karle, drž nám místo u baru v muzikantským nebi, a co můžeme teď víc než upřímnou soustrast celé rodině Mrkvičků.

5.7.2017 - Křižánky Fest

Fest Křižánky je venkovský letní festival, prima počin pro rekreanty v oblasti, kterých je v tuhle dobu kolem fakt hodně. Dělali jsme předskokany známe revivalové kapele ACDC Czech revival. Hráli jsme ještě za světla, ale před začátkem našeho bloku přišla bouře a vypadla elektrika. Museli jsme chvíli čekat, lidi se rozprchli pod různé přístřešky a do aut, ale když jsme po dešti začli hrát, všichni přišli si poslechnout náš výkon. To ACDC přivlekli na podium i zvon, jen škoda že zpěvák se na něm nehoupal, jen do něj na začátku bušil palicí a jeho technik na notebooku v zákulisí bibmal prstíkem na klávesnici sampklovaným zvukem zvonu. Zvon byl z polystyrénu :-) Skvěle sehraná kapela schvátila lidi dostatečně, schvácení byli i ACDC. Ostudu teda svým adoptovaným fotrům fakt neudělali. Obzvlášť mladej kytarista a zpěvák zaslouží nebývalou pozornost, a má fenomenální kondičku. A zpěvákovi poklona kvůli tomu, že vydrží táhnout ten ječák dvě hodiny. Mě by tedy po 5minutách takovýho výkonu fakt vodvezli na kardiologii a celotělní rehabilitaci, transfůzi a nevím co ještě. Byl jsem na originál ACDC v Praze, ale Angus takhle nejančil jako ten mladej. Skláním poklonu. Dávám proto do fotogalerie více fotek revivalu, protože si to zasloužej a chválím i pány zvukaře. Z tak malýho vercajku vytáhnout tak velkej zvuk se moc často nevidí. A díky pořadatelům :-)

30.6.2017 - Chroustov u Bohdalova

Vlastně to nebyla zábava, ale výlet. Zvučil nám Čert a Tom a měli jsme potíže se sílou elektriky. Bylo tam nějaký podpětí asi, aparatury nám reagovaly rychlostí státního úředníka, ale nějak jsme to přece zvládli. Na začátku tam skoro nikdo nebyl, většinou děti, který jsou vždycky vděčný obecenstvo, ale v druhé půlce se nahrnuly dospěláci a bylo nakonec plno. No a počasí nám vyšlo taky perfektně. Světlým okamžikem večera byla půlnoční večeře. No teda přátelé, už si ani nepamatuju (a že si toho pamatuju!) kdy jsme k večeři dostali plnou mísu řízků a mísu bramborovýho salátu. Skláníme se před pohostinností Chroustova. Takhle se snad uctívali hudebníci za první repubkliky :-) Tady se fakt musí dobře žít!

23.6.2017 - Dlouhé u N.Města na Mor.

Hráli jsme zde poprvé. Nádherný areál pro kulturu v Dlouhém nás dostal. Venkovní profi výletiště, vedle kulturák. Skvěle se stará zastupitelstvo o své obyvatele. Jo a úplně nás všechny překvapilo, že pořadatelé dokonce mysleli na muzikanty tak, že nám dali k hlavní silnici velkou ceduli "Zábava" se šipkou kam máme odbočit. Navíc podium pro kapelu bylo dimenzováno pro potřeby středně velkého bandu, dokonce se snažili zatlumit vnitřní prostory. Chválím. Lidi taky přišli, líbilo se nám tam, a tak budeme doufat, že si nás pořadatelé příště pozvou zase.

17.6.2017 - Dny města Chotěboř

Přijeli jsme do Chotěboře zrovna ve chvíli, když hrála kapela El´Brkas kde kapela celkem šlapala, ovšem jejich zpěvák byl zrovna indisponován hlasově tak, až mi z toho brněla lavička pod zadkem (vysvětlím: různé frekvence když nejsou naladěny tak způsobují efekt rychlého cyklického vlnění, kdežto lahodné frekvence způsobují rázové plynulé velké vlny, a pak následuje orgasmus). Tohle orgasmus fakt nebyl. A navíc neměli basového kytaristu, místo něho hrál počítač. No já si myslím, že tam kde hraje počítač místo živýho muzikanta je podvod na lidi. To si tam může už stoupnout rovnou Dýdžej, kterej na nic nehraje, a taky si na nic nehraje, a takovýho ho přece bereme. Pak páni radní v přestávce hudebních produkcí představovali vítěze (a jejich pomocnice :-)) leteckých soutěží v akrobacii, což se před tím odehrávalo na letišti Počátky. Zde mne napadlo že by se mi taky šikla nějaká taková pěkná šikovná pomocnice krasavice........jéžiš co to kecám.........no a pak nastoupila hvězda večera bulvární celebrita, herec, tanečník, muzikálová hvězda, muzikant a zpěvák Roman Vojtek. A všechna čest. Skvělá kapela jen podtrhla jeho schopnosti. Bavil lidi svými průpovídkami i svým umem. A to vše brilantně nazvučila banda zvukařů.......No a pak to čekalo na nás, to vše dohrát. Že by to nejlepší nakonec? ANI ZDALEKA! Ale podle toho kolik lidí tam zůstalo v dešti do konce si myslím, že buď se jim nechtělo domů nebo jsme se jim líbili. Jen mě naštval ten fofr při střídání stráží, tzn. pauza mezi vystoupeními kapel. A když jsme museli začít hrát, tak já třeba neměl zapojenou půlku kláves. Mám to ze všech nejsložitější a mám toho nejvíc, a třeba klávesák od Vojtka měl na postavení svého srovnatelného vybavení hodinu, já měl 10minut! Takže negativní dojem pro mne z akce byl ten naprosto minimální čas na zapojení aparatury, pozitivní dojem byl klávesák od Vojtka a Vojtkovo skvělé bavení lidí. Nakonec to vše u mne spravily koláčky co po hraní donesli pořadatelé :-). Rád jím a vůbec se za to nestydím :-) :-)

13.5.2017 - Otevírání silnic-Motosraz-Věcov

Tradičně jsme hráli na motorkářské akci Otevírání silnic ve Věcově, ve starobylém dvoře, jen kozy a slepice tam chyběly. Vlastně kozy tam nechyběly, i ty tam byly v hojném počtu :-)
Hrálo se, soutěžilo v přetlačování, chlastalo se, pak se zase soutěžilo v pití píva na čas a na ex. Teda tohle bych já nedal. Buď bych se poblil nebo uškytal. A to prosím soutěžili v obou disciplínách jak chlapi, tak i holky. Oproti minulému ročníku bylo dobré, že tam už nikdo "negumoval" svým ořem na tanečním parketu. Z toho minule strašně štípaly oči a spousta lidí pak šla raději domů. Tentokrát jsme hráli až do půl třetí a počasí se taky vydařilo. Už se těšíme na příští ročník, jestli nás pořadatelé pozvou.

6.5.2017 - Studnice u Hlinska

Motorroťáci ze Studnice u Hlinska si nás pozvali na tuto akci motorkářů. Máme tyhle chlapíky moc rádi. Nosí koženoriflový oblečky, nemají spoďáry páč je maj vytetovaný na těle, vlastní většinou super stroje a hezky holky co nejsou žádný fifleny. Jsou to drsní chlapíci, co si na nic nehrajou a co dovedou ocenit nebo zlikvidovat lidi co se jim líběj nebo nelíběj. My jsme se jim podle ohlasů líbili, proto jsme naživu a třeba si nás pozvou příště znova :-) Děkujeme za hezkej večír a příště budem hrát opět s maximální snahou Vás potěšit.

4.2.2017 - nový člen skupiny

Vítáme nového právoplatného člena kapely, hráče na basovou kytaru, Davida Vítka. Je z nás nejhezčí, nejperspektivnější, nejhodnější (snad) a holky bacha - je zadanej :-) A hlavně je šikovnej basák, určitě bude v kapele velkým přínosem. Takže se těšte na náš první šmik s ním. Tímto se loučíme s těžkým srdcem s naším dlouholetým basákem a zakládajícím členem LF Zbyňkem Mrkvičkou jn., kterého můžete vídat v kapele Jada Band a občas alternuje i v kapele Fuga. Doporučujeme také navštívit.

10.12.2016 - Účast na Derniéře TITANU - Hamry n.S.

Možná že tento blog sem nepatří příslušně, ale patří se personálně. Kapela LIQUIDFACE se v kompletní sestavě aktivně účastnila Derniéry skupiny TITAN v Hamrech nad Sázavou, kde se tato legendární kapela rozloučila se svým celoživotním publikem. LIQUIDFACE totiž hrál ve svém kompletním sestavení několik písniček, páčto je vlastně nynější Liquidface bývalým Titanem, jen s jiným zpěvákem. Ten nynější zpěvák Titanu se rozloučil se svými fanoušky nádherným způsobem a ve velkém stylu. Na takovéto akce se nezapomíná stejně, jako kdysi nezapomínalo publikum na akce Titanu, kde se uskutečnilo první Delirium, první sex, první hromadná rvačka, první opravdová láska atd atd. My jsme si rádi připomněli tuto dobu, kdy rocková zábava a nedělní kino bylo kdysi téměř jedinou kulturní akci pro běžné lidi co byla tehdá k dispozici. Snobové chodili samozřejmě jinam. Zbyněk Mrkvička pozdravil a vyjmenoval všechny členy kapely co prošli tímto uskupením, a projevil lítost nad tím, že se nemohli někteří hudebníci osobně tohoto svátku účastnit. Naší kapele LIQUIDFACE bylo ctí se aktivně účastnit, i když to bylo v rámci akce dnes pro ně jiné skupiny. Bylo to fajn, bylo plno a hlavně děkujeme moc TITANE za neopakovatelné životní zážitky a společně prožité chvíle v našich životech. DÍKY!

29.10.2016-Rockový ples Chotěboř se Střihavkou

Kamile ahóóój! Ku..va chlapi je tady Střihavka!..... ozývalo se v sále i v zákulisí. No a co. Starej dědek... říkaly mladý fanynky. Jojo, už to má za sebou, to urvaný mládí stejně jako my :-(
Ale bylo to fajn. Všichni muzikanti žijou takovej druhej paralerní život, kde se čas neposouvá někam ke smrti, kde jste pořád v pubertě a topíte se v adrenalinu a občas i v testosteronu. A Střihavka to má určitě taky tak. Dyť se na něj podívejte, Má porád dlouhý vlasy, vůbec nemá pupek protože kvůli kšeftu cvičí a určitě se trápí chlastáním vody a polykáním syrovejch vajec. Zuby nevypadaný, svaly neochablý, no prostě jsme my, jako Liquidface, na tom šmiku fakt nebyly to hlavní. Dělali jsme mu předskokany a záskokany, obskokany nikoliv. Ale když jsem dělal fotky u něj na podiu, tak tam bylo takový nějaký smutno, prázdno. Byl tam sám jak kůl v plotě. Měl si vzít s sebou kapelu nebo maňáska, a nebo si s náma raději zahrát. Byla by sranda veliká. Škoda. Před ním bylo ještě předtančení, po něm nastoupil opět Elvis s kytárkou, taky hodnotná tombola až jsem se divil, a pak jsme to do konce dohrávali zase my. Ale lidem se to všechno líbilo, byl to vlastně takovej prima rockovej ples. A proto jsem si vzal aspoň kravatu.
Jinak po tomto šmiku naše kapela končí v této sestavě, odchází od nás náš milovanej basák Zbyněk Mrkvička junior a budeme teď zkoušet s novým basákem, by jste nás zase příští rok mohli navštěvovat na našich akcích. Některé z nás ještě uvidíte hrát na "Konci Titanu v Čechách" v Hamrech n.S. 10.12.2016, protože co? No protože skoro celá kapela Liquidface v něm kdysi hrála!! Takže se tam uvidíme.

23.09.2016-Pouť Nové Veselí

UFFF! To byla akce, v dobrém i ve zlém. Prvně tedy v tom dobrém. Hráli jsme My a Airback. Narváno, lidi pomalu už neměli kde tancovat. Dva naši bubeníci hráli za plexisklovou stěnou, prej aby neohrožovali ostatní zvířectvo z kapely svými breberkami, kapénkami, kapavkou a prdíky. Hráli jsme na střídačku, a bylo to hustýýý. Zvučil nás obě kapely Fiki a pěkně, akorát je už hluchej víc než já. No bodejť ne, když to už dělá pár desítek let. Kulturák se třásl v základech.
A teď to zlý. Skoro na konci smetl nějakej služební auťák kluka na silnici před kulturákem. nevím jak to s ním dopadlo, byla tam rychlá, hasiči, poliši, takovejch událostí nám je strašně moc líto. Přejeme mu brzké uzdravení.
Takže komu jsme se jako kapela líbili, zveme Vás na Rockový ples v Chotěboří, kde děláme předskokany a záskokany a obskokany Kamilovi Střihavkovi. Bude to super, bude to náročný, těšíme se ne Vás. Vaši Liquidi.

10.9.2016-Memoriál Chotěboř

Memoriál Jardy Mrkvičky aneb Mrkva fest jak tomu říkáme my muzikanti.
Tam se sejde veškerá muzikanská obec z oblastí Žďár nad Sázavou, Havlíčkův Brod a Chotěboř, hosté z Prahy a okolí. Výtěžek této akce podpoří Dětské oddělení nemocnice Havl.Brod.
Letos účinkovaly kapely v pořadí FUGA, MRKEV BAND, NEW TITAN a LIQUID FACE. Měla hrát ještě kapela EXIT, ale jejich leader prý dal přednost hraní na rodinné akci nějakého ministra dopravy nebo války této naší banánové republiky. Já myslím ale, že Mrkvafest je společensky neskonale důležitější.
Muzikanti těchto formací se v jednotlivých kapelách prolínají a mnohdy spolu hráli nebo hrají půl života. Jejich potomstvo se už začíná zapojovat. Nikoliv moje potomstvo, nýbrž např. syn našeho basisty pilně cvičí na klarinet, aby později mohl excelovat na saxofon v LIQUID FACE, popř. z nouze v nějaký tatínkově budoucí kapele. :-)
A protože zároveň byl kulturák na téhle akci úplně plnej, tak se dobře hrálo a měli jsme dvojí dobrej pocit a to: že to k něčemu bylo a že nás to naplnilo.
Díky všem co jste na nás čekali, protože jsme byli poslední kapela.

9.9.2016-Březí

Dneska se stala zvláštní věc. našemu zvukaři Čertovi světélkovalo fialově břicho! Ne, fakt nekecám. Víte, vono je mu sice už 380let (nikdo to neví přesně) co ho Lucifer zplodil s bájnou Medůzou, ale má v sobě furt tolik sírné energie, že se mu to občas vyráží na povrch jako akné pubertální dívce. Opravdu-podívejte se na fotky z této akce. A čím měl čert větší luministence, tím měl lepší zvuk. A víte co je na Březí otravné? Že tam mají neskutečný množství mušek co koušou jak sviňa. Byly všude, vlezly úplně všude. Mě třeba do trenýrek a kously mě naštěstí jen do švestky. Nic nenapuchlo, žádný reakce nenastaly, takže bez následků a to je hlavní :-) Myslím že nám to dneska hrálo docela dobře, aspoň podle reakcí pořadatelů co to poslouchali střízliví. Takže komu se to líbilo a nemůže bez nás bejt, zejtra nás můžete oblažit svou návštěvou na Mrkvafestu v Chotěboři .

20.8.2016 - Nové Veselí

Takže dnes to bylo s Pangeitem. Skvělá kapela, výborní muzikanti, lahodně ladící lídr Pepa, a hrajou tvrdší muziku oproti jiným sladkovodním kapelám, a to se nám líbí. Hlavně mě. Jinak by jsme se taky snažili o stošest, hráli jsme vlastně bez přestávek, takže kdo chtěl stále tancovat tak mohl v půlce klidně padnout vysílením a žízní. Ze začátku tam byla sice přesila přespolních, ale když se setmělo, už přišli i místní. Takže sice lidí tam nebylo tisíc (jen o něco míň), ale zato jsme se všichni skvěle bavili. O půlnoci byl opět nezbytný ohňostroj místního pyromana Pepy od hasičů. A nakonec ohlašuji že se opět nenašla žádná fanynka našeho basáka, co by donesla použitý fant a osobně mu ho nasadila. NO BODEJŤ, VON UŽ ŽÁDNÝ FANYNKY TOTIŽ NEMÁ!

19.8.2016 - Malá Losenice

Dneska jen krátce, dneska hrajeme v Novém Veselí, musím se dospat, najíst, nachystat na večer, a tak jen opravdu sporadický komentář.
Začátek byl ve 20hod, lidi přišli na devátou, tančit začali až na desátou. A to jim museli pořadatelé načmárat na plochu velkej čtverec ve kterým bylo napsáno "Zde se tančí", no a pak už jenom klasika, na konci řvali "ještě jednu,ještě jednu". Ale co, můžeme bejt rádi že to řvali, že. Voni nám naši vládci za chvíli nařídí noční klid pro všechny venkovní akce po 22hodině a bude vymalováno. Budeme se chodit pást a nebo budem sedět u našich tabletů a mobilů a honit Pokémony nebo si honit něco jinýho...... třeba zajíce v pytli :-)
A co mě vyloženě zklamalo, že našemu odcházejícímu basákovi dnes nikdo nenasadil ten fant na hlavu, jak jsem o tom psal minule. No snad se nějaká odvážná najde dnes večer v Novém Veselí.
Už se těšíme, hrajeme tam na střídačku s Pangeitem, no to bude teda náročný!!!! :-D

13.08.2016-Modlíkov fest BENGÁL-PANGEIT-VOSA-LIQUI

Naši kamarádi z kapely VOSA nám umožnili zahrát si na jejich festu. Hráli tam Bengál, Pangeit, Vosa a my tzn.LiquidFace. Zvuk a světla této akce zajišťoval Petr Stejskal z firmy Petr Stejskal, opět profi práce z jejich strany. Z naší už to profi nebylo, páč jsme tam dělali kiksy, hlavně já. Mě na začátku našeho vstupu rozhodila příhoda s mými kabely. Mám tam takový chumel drátů, a páč jsem už v letech, tak si nepamatuju kterej kolík kam příjde píchnout. Vono jsem si to nepamatoval ani zamlada, jenže tenkrát to bylo provázeno zaúpěním, kdežto teď tichem mého aparátu. Kapela nachystaná..... zpěvákem úvodní slovo vyřknuto...a já se stále hrabal v drátech! Chytal mě nerv, a na těhle pro nás krátkejch akcích kdy nemáte čas se zkoncentrovat, mě to pak vždycky rozhodí. Takže jsem hrál k svini jak v Krucipisku tak i v Jumpu od VanHalena. Tímto se omlouvám všem co to slyšeli. Vosa měla na téhle akci už novýho basáka (ten původní jim otěhotněl a porodil), kdežto náš basák s námi po této sezóně končí, a bude se věnovat pouze menšinovému žánru v kruhu rodinném. Jestli ho dámy chcete vidět na některých s posledních akcí, tak zveme tímto všechny jeho fanynky aby v hojném počtu přišli a věnovaly mu nějaký hezký fant. :-) (plyšáky nemáme na mysli!...........ježíš to bude zase průser) :-D :-D Spíše tedy použitý fant, a nasadit mu osobně na hlavu přes oko jako to nosil Jan Žižka z Trocnova. A my si ho vyfotíme, a dáme ty fotky na naše webové stránky, a na Fejsbůk, a na Twitter, a na podnikovou nástěnku u něj v práci :-D

31.7.2016 - Dalečín Pouť

No, dějou se zázraky dneska! Představte si to, že když jsme v neděli měli hrát v Dalečíně na pouti, tak jsme si furt telefonovali, posílali esemesky, četovali, meilovali jestli vůbec budeme v tom trvalým dešti hrát. Náš basák Jesus na to odvětil: "i kdyby padaly hov.... ta určitě!!!" Tím se nepřipouštěla jakákoliv diskuze. Von je Jesus totalista. My dokonce nesmíme hrát naše milované Kabáty, páč nám to zakázal. :-) No a pořadatelé nám nakonec vzkázali, že mají počasí objednané!!! Ha,ha, já toho měl v životě objednanýho........za mlada styk s nejkrásnější holkou na škole......., pak vysokej manažerskej plat..........., dokonce zářnou kariéru..........., virtuozní hraní na klávesy.......... :-D a mnoho dalšího. A? No jasně že nic!
A teď si představte že my tam přijeli, lidi tam nebyli, postavili jsme si vercajk (vysv. aparatůru, ......hudební.....), zahráli jsme pro ozvučení jednu věc, a lidi, přátelé, no lidí najednou plná zahradní hospoda. Voni snad čekali za rohem! Jsou to naši milí Dalečíňáci ! Opět nezklamali. Díky!
Takže jsme dobře naladěni na další akci, festu v Modlíkově, kde bude fůra kapel, už se těšíme.

Špagy

18.6.2016-Ždánice

Docela pěkný vejletiště mají ve Ždánicích, a příjemní pořadatelé tam byli. Hráli jsme tento šmik s Brněnskou kapelou TEZAURA, co měla uprostřed našeho klání kulturní vložku a jenž hrála ve složení počítač, pak ještě počítač, a naštěstí ještě baskytarák a kytarák s bubeníkem a ezoterickou (podle jejích slov) zpěvačkou. Byla jak jinak blondýna, takže tím pádem sexuální středobod kapely, co se ale opravdu snažila vžít citově do situace. A když zvukař Čert pak konečně víc vohulil ten jejich počítač, tak pak to dostalo ten správnej drajf a řekl bych že by mohli klidně dělat předskokany kapele Nightwish nebo jim podobným tělesům, kterých je už ale na hudebním poli hafo. Výstřední obleček zpěvačky k tomu samozřejmě souzní. Ezoterika k jejich zpěvačce sice patřila, ale jaksi jen prvním dojmem. Když jsme u ní byli všichni boží, nádherní a skvělí, tak jsem si představoval že by tomu tak třeba bylo. A hned jsem se vzpamatoval ze snění. Fuj to by byl ale hnusnej svět. Všichni by se na sebe tlemili, každej by se považoval za nadlida, a třeba si jen tak lidsky prdnout by byl strašlivej hřích. Název kapely Tezaura asi vychází z pojmu Tezaurus-Lidově řečeno: ........"slovník, který umožňuje uživatelům nabízet shodný nebo podobný seznam slov, což zajišťuje shodné vyjádření problematiky překladu určitého tématu popsaného jazykem autora do jazyka systému. Vyjadřuje pojmy, které jsou v přirozeném jazyce těžko postižitelné a pomocí složených termínů a dalších nástrojů překonává problémy s jazykem umělým"..... Nejsem z toho moudrý proč zrovna ten název kapely hrající tento žánr. Ale mají našlápnuto a přejeme jim úspěch a ne jen amaterký. To náš název je mnohem prozaičtější. Liquid Face byl v prvopočátku ušitý na míru mému ksiftu, jenž už se pomalu rozpadá, jelikožto se mi už uvolňují ty svalové úpony držící můj ksift pohromadě a tak měním tímto podobu jako chameleon.

No nic, toliko teoretická rovina rozboru dnešního šmiku.
Když to shrnu, lidi juchali jak na nás tak i na Tezauru, k večeři byl řízek, a to bylo hlavní. Pište, odpovím příště :-)

21.5.2016-Vepřová

Kouzlo. na obloze se objevila Venuše s Měsíce, či co to bylo, a my mysleli že pojedeme předčasně domů. Okolo Vepřový byla spousta akcí, mimo jiné i naši kamarádi z Vosy v Oudoleni. No a jak to dopadlo? Přece dobře. Lidi přišli pozdějc, ale zato najednou, jako kdyby je přivezly autobusy. Nejlepší ale byly místní hasičky. Voni jim ty mundůry i slušej! Zvlášt když v nich mrskaj zadečkama při tanci před kapelou. To se pak celá kapela vzedme k výkonu, probudí se hormón, vykulí se voči a vokulí si pak každej muzikant aparát, aby z toho všeho měl ten správnej pocit. :-) Jen já jsem z toho vyšel naprázdno. Žádnej pocit, spící hormon, hluchej jak dělostřelec, bez kapky mého oblíbeného likéru (jsem řídil), a ještě k tomu bez pořádnýho výhledu, páč jsem byl v zadním rohu, viděl jsem leda prdele mých spoluhráčů co se nakrucovali vpředu před těma kočkama, a našeho ksychtícího se bubeníka Lubku. Všichni se bavili, jen já jsem byl smutnej........nic zajuchám příště :-)

20.5.2016-Chotěboř s Liquidface s Argemou

Zase po dlouhý době jsem slyšel Argemu, místním dívkám se chvělo osrdí když zpěvák zpíval o lásce, a pak zase o lásce. I s tím se dá uživit. Mnohá jim pak třeba podlehne :-) Já jsem spíš na tvrdší muziku. Argema nám vlastně dělala předskokany, dobře nám nažhavila obecenstvo a to se mi na tom líbilo nejvíc :-) Ne, opačně :-) Byl to koncert Argemy s Afterpárty s LiquidFace abych to uvedl na pravou míru. Zvuk zajišťovala fimra STEP, a když jsme po Argemě nastoupili my, tak se za mix postavil sám velkým majitel této firmy Péťa Stejskal a myslím že nám to bylo ku prospěchu. Mě se sice nějak ten večer nedařilo, byl jsem rozespalý, pak rychlé postavení mi také už nesvědčí, potřebuji dlouhou předehru.....fuj co to povídám, chtěl jsem říci více času na správné zapojení všech orgánů do pohotovostního stavu........uff......už zase:-D Omluvte mne. Myslel jsem VARHANY přece! Pak jsem z toho zahrál Škwor v jiný tónině než kapela-no byl to takový šprým ode mne :-D Až jsem se z toho celej vopotil, ale to i po nezdařeným výkonu přece bývá, ne? .......... ????.....raději to dnes už ukončím. Hele, zejtra ve Vepřový u rybníka rádi uvítáme ty, co se jim to líbilo.

30.4.2016-Čarodějnice Běchovice

Každoroční pálení čarodějnic na staré poště Běchovice se neobejde bez muziky, bez soutěží hasičů a spoustě masek čarodějnic a čarodějů. A samozřejmě bez pořádného ohníčku pro mrňata. V areálu se kolem 19hodiny potulovala policie České republiky - upozorňuji na to že "České republiky" nikoliv "Moldavské republiky"- docela nevím proč se to v médiích furt vypichuje, jako kdyby jsme byli republika co jako nemá nějakou půjčenou cizí policii--no a ta kontrolovala jestli lidi nekouří, nepijou alkohol, nedrogujou, neobnažují se, jestli oheň hoří rovně a hlavní pořadatel má zavázané tkaničky u bot. Pak naštěstí jeli obluzovat někam jinam. Vrchol dění před tancem a jucháním bylo asi vyhlášení Miss čarodějnice. Přátelé, přihlásilo se, prý rekordních, dvacet dívek a dva chlapci! Čarodejnice to byli vskutku impozantní. Bylo vidět za tím dost práce maminek a hrdosti tatínků. Nejmladší čarodějnici bylo 1,5roku! Jedna čarodějnice mužského pohlaví byl také rozkošnej. Ale strašně se styděl ukázat se, a chudinka se rozplakal když po něm chtěl moderátor aby zatancoval.
No kapely jsme tam byli dvě, New Titan a Liquidface, stylem příbuzní, obsazením příbuzní, repertoár příbuzný - ano vážení i repertoár New Titan nacvičil podle Liquidface seznamu :-) měli bychom asi zahrát i nějaký hit z jejich výběru :-D Ale hrálo nám to všem dobře, takže spokojenost.
Domů cesta byla dlouhá, příště by to chtělo nějaký nocleh nebo vejslužku páni pořadatelé :-)
Tento večer jsem měl jen jedno pívo a kafe a pak svůj Birel. Zvukař to vše zvučil na malinké bedýnky zcela bravůrně a řídil to vše z tabletu mezi lidma (!) No teda kam se ten svět ubírá, za chvíli zvukaři budou virtuálně zvučit doma z postele :-D

Takže zase nashle příště, už jenom s Liquidfacem 20.5.2016 v Chotěboři

23.4.2016 - Sraz motorkářů Věcov

Ve Věcově asi nepotřebují auta, protože mají všichni motorky. Dokonce i ti skoro náctiletí, jak bylo vidět na této motorkářské akci. Dost lidí, dost pití, soutěže v přetahování a průchodnosti hrdla. Teda já bych to nedal. Jednou jsem zkoušel vodevřít hubu a nalejt tam škopek na jeden hlt, a dopadlo to tak, že jsem se začal dusit přátelé, pak jsem zmodral a když ta hrůza polevila ...sem hodil šavli do kytiček. Ve Věcově jsme hráli nějaký nový věci, pak začalo chcát, zvedl se vítr, odešly nám světla, dýmy, a tak na nás svítila na konci zářivka na stropě boudy. A závěr jsme museli trochu zkrátit, protože bylo pod nulou a déšť se měnil v jemné chumelení. Mrzly ruce, na fousech se dělala jinovatka, už to nešlo dál. No vyzkoušeli jsme si hrát venku v dá se říct zimním počasí, tudíž vážení pořadatelé, kdo by jste s námi chtěli uspořádat v zimě na sjezdovce živé večerní hraní s lyžováním, stačí se ozvat :-) Zvládneme i nemožné! No co co, když bude ohnivá voda...... :-)

5.3.2016 - Zkouška kapely

V sobotu 5.3. proběhla mimořádná zkouška naší grůpy, páč jsme co? Páč jsme všechno už zapomněli!! Ne, kecám, dělali jsme nový věci a projížděli rerpertoár. Po téměř půlroční pauze to bylo potřeba jako sůl. Všichni jsme tam byli autem takže ani vožrat se nedalo. No prostě trapný. Ale přátelé a milí, žijem, pilně doma cvičíme by jsme shodili bachory a neskonale se těšíme na vás všechny....TAKY SE TĚŠÍTE ? :-D :-D :-D

26.09.2015 - Světlá nad Sázavou

Pouťová zábava Světlá nad Sázavou

Krásná pouť. Hezčí než ta naše ve Žďáře nad Sázavou. V centru starého města Světlé nad Sázavou, kabinky létaly pár centimetrů od fasád starobylých budov, vše krásně nasvíceno, davy lidí. Měl jsem chuť vystřelit krásný majitelce střelnice voko. Tedy růži jako za mlada. A bylo by mi to určitě prd platný jako za mlada :-) Dali jsme tedy úvodní kořalku na vypálení červa, a šli hrát. Mnozí z nás pak už museli cucat nealko páč je to tam votaď domů docela štreka. Lidi tam chodí pozdě a tak byl sál zaplněný až po 23hodině. Zato chtěli hrát až do rána. Jako vždycky. Prej jsme se moc libili a to je hlavní. Zvučil to Péťa Stejskal, takže dobrý. No koukněte na fotky jací jsme tam hezcí kluci jako buci. :-) Pěkně rostlý, zajištění, každej z nás má doma nějaký to "zvířectvo", prostě jak dělaný i pro nějakou tu výměnu manželek :-D (Teď to doma schytám.....). No ale já jsem nebojácný, málo bázlivý, domácí kutil, já se nedám!
Řekl jsem si, že vám nyní od dnešního dne řeknu nějaký drb na členy kapely- každou zábavu jeden až do okamžiku když od někoho dostanu do dršky. Nejhorší by to měl ten první a tak začnu raději kamarádsky od sebe: jsem klávesák a fotograf, piju "Jágra" (když neřídím), jsem plešatej protože mám moc testosteronu a tak nosím šátek nebo klobouk nebo bejsbolku a nosím trenky protože je to zdravější. Fousy si obarvuju na šedivo, páč pak působím důveryhodnějc, a hlavně už to nedělám každej den, .........už nějakou dobu................ :-D NE! NENÍ TO TAK JAK TO VYPADÁ!!!! Myslím tím domáci práce, přece...

Zůstaňte s námi, příště další pán na holení dohola a donaha.........

25.09.2015 - Nové Veselí

Zábava v Novém Veselí že vždycky sranda. tentokrát jsme tam nehráli s Airbackem nýbržto s jejich klonem, kapelou NAIBOS. Prvně jsem si myslel když mi říkali jejich název, že jsou to mí sousedé (neighbors), nebo noční šéf (něco jako night boss ale spíš bedside boss) což je jako dominantní v posteli. No teda oříšek. To náš název Liquid face je jasný jako když ti dá facana. Liquid je tekutej a face není facan ale tvář, což na nás sedí jako Ass on the pot. Taky nám říkaj Likvidi jako že se asi zlikvidujem, to k nám ale nende, páč jsme nejstřízlivější kapela v republice. Taky nám říkaj Ksichti, a to je asi nejtrefnější. No a ta kapela měla naprosto brutálně vypadajícího kytalistu, mimochodem dobrýho kytaristu, a krásnou milou sexy zpěvanduli, mimochodem bombastickou zpěvačku. Při jejím zpěvu se nám hnulo osrdí směrem dolů až do kalhot. Tu musíte totiž nejen vidět ale i slyšet a pak je to kombinace naprosto smrtelná. No....abych se neopájel blahem....náš Lukáš taky není k zahození :-) :-) :-D. Zkoukněte fotky, uvidíte sami. Lidi přišli, holky taky ňáký byli k mání, hraní se nám dařilo, takže snad příští rok znova na nás, drazí fanouškové a fanynky.

05.09.2015 - Memoriál Járy Mrkvičky-Chotěboř

Připomínám, Jára Mrkvička byl spoluhráč nás všech, bohužel již není mezi námi a na jeho počest se každoročně pořádá tato hudební akce v kulturním domě v Chotěboři, jejíž výtěžek je věnován onkologickému centru nemocnice v Havlíčkově Brodě.
Kapel bylo jak nastláno, muzikantů jak nasr...asi 30.. a byl to fofr. Hrálo se už od 19h. Měl jsem takovou vidinu že přispěju na konto akce tím, že se ožeru za své jako sviňa. Celá akce z mé strany začala sehnáním odvozu obětováním sebe sama od Hemiše, mého spoluhráče v kapele, a pokračovala zelenou smrští prokládanou nějakým tím pivem na místě akce. Už brzy jsem pocítil neodolatelné nutkání docíliti nirvány, čemuž říkám stav těsně před vyvrcholením, odkud již pak není návratu. Nemluvím teď o sexu, mluvím o chlastu. A protože mám pevnou vůli, tak jsem si řekl, že ještě po jednom panáku od svého cíle ustoupím. Jenže jsem to nějak špatně spočítal, takříkajíc uspěchal, a když jsme měli hrát někdy kolem půlnoci, tak jsem byl dočista střízlivej, což bylo k pláči. Doma by byli rádi, ale Jarek by to tak ale určitě nechtěl. A navíc ten trapný stav měl za následek i mé hraní, když jsem se na počátku písně "Its maj lajf" tak nějak zamyslel nad svým stavem, a posral jsem co se dalo. No nic, stalo se, příště se to stane zas..... :-) a přijďte zas.

15.08.2015 - Nové Veselí - Liquid Face a Airback

Airback a Liquidface na téhle akci se snad stali pravidlem. Z počátku to vypadalo že Novoveseláci budou do půlnoci zase grilovat či dělat jiné sobotní pravidelné nemravnosti, ale pak dostali rozum a všichni přišli. Nevím jestli na nás nebo na Airback, ti školou povinní na nás asi nee. Ty dopělé co to maj už narostlé určitě na nás a na Stehňáka a na mne :-D Těšil jsem se na Fikiho zvukaře, že mi zaplatí kořalku, a važte, von šel s druhým aparátem ozvučit nějaký zarostlý motorkáře co pijou mlíko se zelenou. No nedali by ste mu do dršky??? :-) Máme u tebe celá kapela láhev FIKI, za aparát, za igelit na bednách a za první zvuk až o devíti. Naštěstí lidi došli pozdějc, tak se nic nedělo. Já a Jesus teď pijem Jegerra, Kascha s Lubkou zelenou, Hemiš ohnivou vodu. Takže tři láhve. Našemu kytarákovi se akce nakonec vůbec nevydařila páč mu nějaký hošík, co neměl co dělat na podiu, srazil aparát tak, že se mu všechny bradavky zarazili dovnitř. Asi ta oprava něco bude stát. Lidičky nevrhejte se na nás při hraní, protože stačí blbej krok a je vyděláno. My v tom brajglu šňůr a aparátů umíme chodit. Vyvinuli jsme si zvláštní krocaní chůzi kdy našlapujeme jako kdyby jsme chodili v kopřivách nebo po ho.... Takže vrhejte se na nás tehdy když slezeme z podia. To je žádoucí hlavně ze strany dam a dívek. Jenom nám milé dámy netáhněte muzikanty moc daleko do křoví, muzikant musí taky hrát! A nakonec i ve kroví stačí blbej krok a je vyděláno........tak zase příště :-) Byli jste fajn, mějte nás v přízni.

14.08.2015 - Malá Losenice

Malá Losenice-Když přijedete na vesnici hrát, a ještě k tomu uprostřed vesnice, tak je potřeba pořádně vokulit aparát, aby domácí zvířectvo zalezlo, holky vylezly a občanstvo šlo m,ísto grilování na zábavu, páč by si u grilu stejně nepokecali. A tož tak sa to událo jak to říkám. Už v 9hodin byly zaplněny místa na sezení, v 10hodin byly zaplněny místa na stání, v 11hodin byl už dokonce plnej parket tanečníků (nevím co na nás do tý doby viděli že jen čučeli), ve 12hodin byli na šrot, o půlnoci když jsem šel hledat místo na vyscání tak jsem se neustále červenal a na konci ve dvě řvali N-E-M-U-Ž-O-U, N-E-M-U-Ž-O-U. Jo a pořadatelé o závěrečném konzumování vařících klobás udivilo, že se ještě nestalo aby kapela byla střízlivá. Jo, to by nás měli vidět kdyby jsme měli zajištěný externí odvoz! Bylo to príma, doufám že nás pozvou i příště. Vostudu jsme nedělali, chovali jsme se mravně, místní dámy byly od nás uchráněny tak proč ne? :-) Mimochodem, správný muž má mít nůž.........tedy jinak, když nemáš sumičku máš mít gumičku :-D

01.08.2015 - Vosa Fest Modlíkov

Sice malý fesťák kapel, ale za to super. Obrovské venkovní stálé dřevěné podium jakých je opravdu málo. Byli jsme 4 kapely, začínali PANGEIT, pak NATURAL, pořadatelská VOSA a nakonec my LIQUID FACE. Zvukař byl Péťa Stejskal s mohutným vercajkem (myslím tím elektroniku dámy!)a zatímco jedna kapela hrála, druzí se občerstvovali v malé kuchyňce v zázemí pódia. Mimo mě, protože já fotil, a nic mě nenechali. Proto v naší fotogalerii této akce najdete nejen naše TEKUTÝ KSIFTY, ale i ksifty ostatních kapel a to tak jak šly za sebou. Co kapela, to jiný žánr. Dostali jsme i oběd o který jsme se svorně podělili (viz foto). Já jsem zrovna zkoušel nový aparát vážící 3kg, takže jsem zahájil coby klávesák redukci váhy. začalo to aparátem, vyměním svoje klapky za něco lehčího, třeba harmoniku, pak začnu hrát jen pravou rukou (levou se budu přitom v pr.... drápat), a ukončím kariéru hrou jedním prstem ve spolupráci s alzheimerem. No, oni se dají i jedním prstem dělat divy milé dámy!!!

24.7.2015 - Pouť Dalečín

Zábava Dalečín

Vynikající akce, začalo sice na začátku bouřit, spadl i nějaký deštík, aspoň to odradilo lidičky od grilování a přišli všichni na tuhle pouťovou zábavu, kde hrajeme vždy jednou ročně. Vynikající pořadatelstvo, krásný ženský, borci co se nestyděj řádit a místní kytarista s gumovou kytarou co nás strčil všechny do kapsy. A Jágra ve výčepu měli! Sem jim ho asi třetinu láhve vypil já. No páč jsem mohl píti, jelikož Hemiš (to je ten nestárnoucí típek co stojí před mými klávesami) dneska řídil a na konci mne laskavě odvezl domů až před barák. Že nevíte kdo co to je Hemiš? To je starý skotský jméno jedné historické postavy v sukni. Náš Hemiš sukni samo sebou už nenosí. Dostal to jméno od první kapely ve který hrál, co se jmenovala Titan (nepleťte se s New Titan). Já mám přezdívku Špagy nebo taky Špagát, protože jsem Provazník a ono je to kratší. Náš baskytarist je Jezus, páč v pubertě když měl dlouhý vlasy vypadal jako Ježíš. Bubeník je Lubka protože je Lubka, druhej kytarista je Hardy taky celoživotně, a konečně zpěvandule je Kasha protože je furt na kaši......omyl !!! (ten by mi dal !) On nepije, nekouří, karty nehraje a ženský ho už nezajímaj. Je to Lukáš, a protože jeho spoluhráči z jeho bejvalý kapely Snakebite na něj řvali, když oni byli na kaši, luKÁÁÁŠI !!!!!!, tak když si to zkusíte pod vlivem zařvat, tak se prvně zajíknete a pak z Vás vypadne KÁÁÁŠI. A je to....prostě KASHA.
A teďkom nás už znáte, tak nás přijďte poznat blíže příště 1.8.2015 do Modlíkova na VOSAFEST kde hrajeme úplně na konci. (To už budem na Kashi) :-)

18.07.2015-Zámek Žďár n.Sáz.

Je hic jak v parlamentu, Zpocený triko i trenýrky to měl snad na týhle akci každej. Lidi přišli kupodivu na devátou hodinu, to asi ti co věděli že se hraje jen do jedný v noci. Ani o minutu dýl. Je to takovej zvyk z dob minulých. Pořadatelé byli skvělí, dostali jsme večeři s nášupem, za to moc díky, to se dneska už moc nevidí. Omlouváme se všem co se těšili na píseň Holywood Hills kterou jsme dokonale zvrtali. Naši dva zpěváci se zadívali v jeden moment na děravý punčocháče jedné tančící a vlnící se děvy pod pódiem, vyplavil se jim testosteron a v tu chvíli se nám chlapům odkrví mozek a tělo přejde do pohotovostního režimu. Prostě modrá obrazovka a je čistej hardisk. A oba zapomněli co chtěli, tedy text. PŘIJDTE ZAS, příště to zahrajeme bez chyby :-)

13.06.2015-Chotěboř-Panský dům tančírna

Hlavní pořadatel uspořádal dnes akci s pražskou kapelou DEEP STARE, na které naše mise byla dělat předskokany a záskokany. Já bych řekl, že vděčná akce je dělat záskokany, páč orgasmický finále si nejlépe užijete v tento moment. Pokud ovšem obecenstvo nemá orgasmus před vámi. A to v našem případě mělo právě z kapely Deep Stare. No a pak jsme to měli složitější, protože přivést obecenstvo k druhému orgasmu vzhledem k jeho věkovému složení je jak víme složitější a složitější :-) BINGO!!
Nicméně. Akce se vydařila, sálek se zaplnil, hrálo to oběma kapelám dobře, takže příště vás rádi zase uvidíme.

16.05.2015-Spojil u Pardubic

Fotbalové hřiště, na hřišti hospoda, u hospody malý taneční parket, povolenka do půlnoci, v okolí Pardubická Beverly Hills kde domácí na svých rančích grilují steaky a co se děje za jejich plotem je až tak nezajímá. Takže jsme hráli pro pár místních nadšenců a jejich drahým polovičkám. A prý se jim to moc líbilo a to je hlavní. No on byl vlastně hokej co jsme tak hezky prosrali, a tak se nemůžeme divit že se větším davům na neznámou kapelu moc nechtělo.

09.05.2015-Krásné

Čas hokeje, čas ukecávání ženských, deštivé počasí, to je špatná konstelace pro vysokou návštěvnost kulturního šoku v malebném Krásném u Sněžného. Samozřejmě návštěva ňájaká byla, a tak jsme hráli téměř do konce. Pojali jsme to jako takovou veřejnou velkou zkoušku, a akci k utvrzení bratrských vztahů v kapele. Třeba to vyjde příště líp. ¨Musím říci, že za 40let mé veřejné hudební kariery jsem neměl čest tu ještě hrát. Fuj! Co to povídám! Cítíme se přeci stále na 20let a stále se tak díky Vám tak budeme cítit :-) Díky!

30.04.2015-Běchovice Praha-pálení čarodějnic

Naši kamarádi nás pozvali na akci pálení čarodějnic v Praze Běchovicích. Kousek vedle pálil čarodějnici Říha s Katapultem a tak na nás zbyli děti a po večerce maminy a tatiny. No vona se vlastně tak trochu otvírala místní hospoda Na staré poště a tak bylo záhodno ji řádně pokřtít. Já jsem ji zdatně pokřtil Jägermeisterem na účet Karla, (což je mecenáš tohodle podniku), a ne tak že bych s ním poléval zdivo či místní maminy (nebo dokonce Karla),nýbrž bylo třeba oblévat svoje vnitro by nám dobře počalo býti. Na tomhle šmiku s náma hrála kapela New Titan s new basákem Pavčou Polanským. Na bicí si s nima zahrál náš Lubka, ani jim to nezkazil potvora jedna :-) Takže jsme hráli asi do 23hod, hlavně pro bandu čarodějnic a čarodějů. Byli kouzelní. Druhý den ráno bylo pravé Jágrrrrovské..........mimochodem, Karle, příště zase jednoho celýho Jágra pro mne :-D

04.04.2015-Olešná u Havl.Brodu

Pravá vesnická tancovačka kde jsme nikdy ještě nehráli. Pořadatel byl ovšem vynikající, jak za starých časů, kdy se nešetřilo na pohoštění kapely, obložené mísy, nekořalka, kořalka, řízky, salátek, no prostě socialismus s lidskou tváří :-)A až se tam na nás lidi naučej chodit jako třeba na Přibyslavsku nebo Žďársku či Chotěbořsku, tak to nebude mít chybu! Byl to takovej průzkumnej šmyk a asi to chtělo zvolit nějaký senilnější datum, kdy by v okolí nebylo akci jako nasráno. Ovšem ti lidi co přišli se bavili náramně a to je hlavní. Příště určitě bude ještě líp!

19.12.2014-Soukromá párty Havličkův Brod

Klub OKO v HavlBrodě se nyní stal dějištěm soukromé rockové párty. Před námi vystupovali chlapi asi z místní kapely Šafránrock, páč to měli namalovaný na tričkách. Opět bylo předtančení mladých holek, a bylo dost profesionálně pojatý, od úborů přes tanec samotný, až po líčení holek. No a večer nakonec uplynul pěkně, dlouhou chvíli o přestávkách jsme si krátili sledováním přitažlivých lechtivých programů na internetu. Nejvíc z nich byli odvázaní ti členové naší party, co to určitě sledujou doma tajně mezi prací jakoby na PC a mají to v pozadí uložené na vykliknutí na liště. To my, staří rockeři, jako JÁ..., se se svou zálibou netajíme! Nám se to líbí víc než peníze! Vždycky to vlije do žil takovej ten sytič-jako to bylo dřív u starších aut. To jste zvedli páčku a vono to místo škytání chytlo takovej normální běh. Vono vůbec je potřeba užívat si všeho podle libosti a libida. Chcete si dát panáka? Proč ne! Klidně dva..tři.......?......, chcete sex? Klidně i dvě....tři....čtyři....někteří z nás i více!!! MINUT :-) Proto Vám přeji do nového roku všeho podle chuti, nepokleslý apetit, radost z lidských radovánek, nějaký grošík aby přibyl, občasné to hučení a lechtání v podbřišku, více gramotnosti v oblasti kultury a hlavně zdraví a pocit štěstí za každých okolností. A příští rok hodně setkání s námi na akcích LIQUIDFACE.

29.11.2014-Rockový ples Chotěboř

Ahoj lidi, omlouvám se za zdržení, mám toho moc v práci na konci roku každej něco chce. Tak konečně dávám fotky z poslední akce v Chotěboři kdy jsme hráli na plese, na rockovým plese, kde se může chodit v džínsách, v tesilkách, v čem chcete, jen tam nemůžete chodit nahatý. Pak by to nebyl rockový ples nýbržto nudistický, že ano. No to by potom byl za pár chvil ale pěknej mrník. Akce byla moc príma, motýlky pod krkem některých protagonistů připomínaly, že se musíme chovat mravně. Některý holky byly oblečený jako čarodějky, měli v sobě takový to....no....kouzlo bych řek. Byly tam balónky..teda ty gumový jsem myslel, pak prima moderní předtančení, žádná taková ta mazurka, dále vystoupil ve zlatou hodinku dědek Láďa Křížek ke kterýmu jsme my, nyní taky dědci, za puberty vzhlíželi s nábožnou úctou a závistí když hrál s Citronem a kterýho jsme pak zavrhli už jako aktivní muzikanti, když pak zpíval píseň ..."Mám tě rád....", dále se tam zjevil ze záhrobí Freddie Mercury, kterej sice vypadal jako obchodní příručí, ale zpíval docela jako Freddie, a opravdu asi naživo, protože byl pak dost zpocenej. Vono to záhrobí asi jednoho trochu změní...samí andělé a čerti...ech ty chodili tuhle...sem se splet....tedy jen andělé a velký šéf, no a nakonec toho všeho a průběžně pak my, Liquidksifti co to měli vyplnit nějakým rockem. Ale líbili jsme se nejen Vám ale i kytaristovi od Láďi Křížka tak nás to potěšilo. Díky za poklonu :-) V tomhle roce už veřejně nehrajem, hrajem za tejden jen na nějaký soukromý párty kde budou hostesky, chlast a chlebíčky, hnízdo neřesti, a další vobludnosti, páč co? Páč tam jedeme bez manželek! Já už se těšíííím..............

17.10.2014-Rock For Book 2014 Havlíčkův Brod

Pro mne Havlíčkův Brod je zvláštní město, maj tam Karla Havlíčka Borovskýho, blázinec, nemocnici s mým osobním lékařem Jirkou Drápelou mimochodem výborným klávesistou, měl jsem tam v blázinci i osobního psychologa Jirku Libru mimochodem výbornýho bubeníka, naše kapela zde má i umístěnýho v pracovním procesu našeho basáka Zbyňu Mrkvu (nikoliv v blázinci), znám tady jednu prima kámošku co má fotoprodejnu, Standu Jandu co staví auta, Radima Ledvinu co má ještě pořád dvě ledviny a učí na hudebce dětičky třískat do nástrojů ve stylu kapely Našrot, takže by mě měl Havlíčkův Brod býti blízký. A už i je, protože zde mají klub OKO od slova Okresní kulturní orgasmus, nebo tak nějak. A my jsme tu měli dohrát k tanci a poslechu a k dopití OS (či-li Osobní Spotřeby) a to po výborný místní nejslavnější HC-Crossoverové partičce NAŠROT. Náš repertoár sice po nich vyzněl jako Bon Jovi po koncertu kapely Systém Of A Down, takže ty nejzajímavější fanoušci se museli hned jít opít a nastoupila naštěstí ještě zajímavější dámská část publika. Smekám před vitalitou skorodůchodců :-D z NAŠROT a děkujeme pořadatelům že jsme si mohli v tomto prima klubu zahrát.

04.10.2014-Soukromá akce Věcov-motorkářský sraz

Tuhle jsem mluvil s nějakým kravaťákem a on mi řekl, že motorkářský srazy neuznává, že se tam pije, balej holky a mluví sprostě. Že to tam smrdí spálenou gumou a všechno kolem je poblitý. No já jsem měl možnost zažít rauty předních bankovních domů a pojišťovacích ústavů a mohu říci že jsem viděl na těchto rautech minimálně stejný věci. Kravaťáci do sebe lijou pravda kvalitnější chlast páč na to maj, blijou úplně stejně, ovšem na míň vhodných místech a navíc u toho blijou úplný nesmysly, holky nebalej protože jim u toho blití už nestojí a managerská mluva je něco tak odpornýho, že si raději poslechnu kus teplýho jadrnýho slova od potetovanýho fousatýho motorkáře s mozolama na rukách. A navíc, motorkář vás malokdy nechá ve štychu na silnici..............

27.9.2014-Pouťová zábava Nové Veselí

Super kapela, kamarádi, fajn lidi, rádi s nima hrajem. VOSA. Ale oni se malinko neztotožňují se svým názvem. Zatímco u nás jsme všichni čím dál více Tekutí ksichti, tak u Vosy jsem marně přátelé hledal to jejich bodlo.... :-) Oni mnozí z nich bodlo mají, ale umně schovaný a jako správná Vosa jim občas trčí dopředu. Ale v ústraní! No koukněte na fotky, vidíte snad nějaký?? To naše ksichti se čím dál více podobají roztékajícím se obličejům se známého horroru "Věc" nebo-li "Thing" Račte se podívat, a pak pochopíte v čem tkví budoucnost naší kapely.
Jinak bylo to príma, bylo plno a to je ten nejlepší makeup na naše egoistický duše. Díky že jste nám dali zase trochu toho blaženýho pocitu, jako že se nám něco povedlo. A s VOSAMA kurňa, jsme natěšený zase někdy na společnou akci! :-)

6.9.2014-Mrkvafest Chotěboř

Na počest Járovi Mrkvičkovi, kamarádovi snad všech muzikantů na Žďársku i Chotěbořsku je pořádán tzv.Mrkvafest kde se výtěžek věnuje na záchranu dalších lidiček postižených touto zhoubnou nemocí, jíž Jarda před lety podlehl. Letos jsme měli čest opět zahrát na této bohumilé akci. Vystoupilo mnoho kapel, jenž jsem ve fotogalerii postupně nafotil. LiquidFace určitě mezi nimi poznáte i když to bude trochu obtížnější, páč v těch kapelách se střídají i naši hráči. Nejsympatičtější zpěvačky byli v té první rozjásané kapele a nejhezčí kluci jsme byli my Tekutí ksichti či-li LiquidFace (ha,ha,ha.....) :-)
Přijďte zas, rádi Vás uvidíme na konci září v Novém Veselí kde bude obcovat LiquidFace s Vosou.

22.08.2014 Pouťová zábava KD Česká Bělá

Víte kde chcípl pes? Na Vysočině kolem Žďáru nad Sázavou. V České Bělé na Havlíčkobrodsku choděj lidi na devátou hodinu, v deset je už plno a v 11 narváno. A tak to taky bylo u nás. Hráli jsme skoro do 3/4 na tři, protože lidičky nechtěli jít domů. A bylo prebabíno. Jak řekl jeden nejmenovaný člen našeho štábu: "Já si být svým synem, tak nevím kterou dřív!" A musím mu dát za pravdu. krásný holky, načančaný, dychtivý, vysmátý, no ideální obecenstvo! Ještě mám poznámku ke mé kompromitující fotce ve fotogalerii: Není to tak jak si myslíte, jak tam jakoby zvracím do firemní tašky významného klienta našeho bubeníka. Je mne popadl kašel, a on mi hned nastrčil tu igelitku pod nos a náš basák to samosebou cvaknul s mimořádně pohotovou rychlostí..... :-) :-)
Moc se nám to líbilo, lidem taky, tak proč to nezopakovat? Co?

16.08.2014 Dobrohostov fest

malý příjemný festival místních kapel na Vysočině, přijeli jsme až na 9h takže jsme stihli Fortunu, NEW Titan, nás, a Žraloky. Víc tohoto na fotodokumentaci z akce nemám. Ale bylo to príma, a byla tam spousta hezkejch návštěvnic z čehož vyplývá ponaučení, že když choděj hezký holky, tak se za nima táhnou i borci z hospod a od PC, a aby ty holky hezký chodily tak je potřeba co?? No přece mladej a krásnej zpěvák! A ten tam toho večera fakt nebyl..... samý škaredý zpocený chlapi, a tak tedy proč tam ty hezký holky vlastně byly? No tekla tam přece kořalka proudem !! ..... :-) :-)

09.08.2014 Vepřová výlet

Mohla to být velmi povedená akce, nebýt toho, že v kritickou dobu začátku hraní začala bouřka a liják co nám vyhnal první návštěvníky a odradil ostatní co se rozhodovali kam na tento sobotní večer vyrazit. Takže děkujeme velmi všem odolným výletníkům co s námi vydrželi až do 02h ráno.

25.7.2014 Pouť Dalečín

Ahoj Dalečíňáci, vy jste se teda pochlapili, jakej jste vybudovali kulturnězábavnej areál, to jsme tedy čučeli všichni. Ještě by to ale chtělo zapracovat na boudě pro muzikanty. Hlavně na nějaký vnitřní vystýlce který by absorbovala odrazy zvuku. Nějaký členitý dřevěný obklad nebo třeba děrovaný cihly ale těma dírkama směrem dovnitř. Jste klucí šikovný, určitě by vás napadlo další vylepšení, třebas dva kohoutky vedoucí na podium, jeden na stálý přísun zelený, druhej na stálý přítok píva a výlevku, přátelé, výlevku na naše zvratky, by jsme nemuseli chodit za boudu. :-) Zdravíme fanynky, všechny co na nás v tomhle údolí choděj, příště třeba zase brnknem nějakej hit jako nyní, kdy jsme vám hráli asi pětkrát (!) Hollywood Hills. Když jsem byl malé robátko tak jsme na zábavách zase 5x hráli "Já mám boty z umělý hmoty" a pak později v pubertě "Žízeň". Ale pozor! KABÁTY FAKT PORÁD NEHRAJEM!!!

12.7.2014 Nové Veselí

Díky pořadatelům a díky Airbagům, že jsme si mohli zahrát na akci v Novém Veselí. Návštěva více než dobrá, Airbag nám usnadnil rozjezd svými hity, my jsme se snažili zase zahrát zase jiný věci, než co se notoricky hrají na dnešních akcích. FAKT ALE KABÁTY POŘÁD NEHRAJEM :-) :-) Koukal jsem na Stehňáka z Airbagů, že vedle jejich krásný křehký zpěvačky s tím drátem v uchu vypadá jako robot, ovšem zezadu se dámy račte podívati na fotky v galerii u téhle zábavy, prdel prej má sexy. A to jste ještě neviděli moje pozadí, dámy. Mám lepčí !!! Dostal jsem kapky, že fotím naše členy kapely jako dementy. Ale já si nemůžu pomoct. My jsme celá kapela plná dementů! Vychovali nás všechny po ústavech od historického Titan, přes Exit, Snakebite po LiquidFace, a to na člověku teda jako zanechá stopu.

14.6.2014 Chotěboř zimák

Zimní stadion v Chotěboři je stará komunistická stavba, kterou by tam v dnešní době opravdu nikdo už nestavěl.Zvláště kvůli nám, rockovým kapelám, Liquid Face a Titan. Obě vlastně domácí kapely tam hrály už několikrát, vždycky nějací opozdilci dorazili. Rovnat se to nostalgickým "oponovým" časům z dob Husáka nedá, páč třeba ve Žďáře na pouťový zábavě jsme polovina LiquidFace hráli v přechozím Titanu (nepleťte si s Titan NEW) dokonce pro 4tis platících......komu se to dnes podaří, že??? Ale stále platí: KABÁTY fakt nehrajem!! :-D

24.5.2014

Nádržka od slova nadržený, nadržovati,(Nebo pro některý Nádrška od slova drška) je takovej žabák v Chotěboři kde se ani místní nekoupou páč tam zvrací opilci z místních pořádaných zábav a rybáři co to při lovení čudlů nějak přeženou. A vedle je právě výletiště, kde jsme ten onen večer hráli pro pár místních rybářů co si doma zapomněli raději pruty. Přišlo jich tak akorát aby pořadatel nezkrachoval, takže na dnešní dobu celkem "vydařenej" kšeft. Fakt KABÁTY pořád nehrajem............. :-)

21.3.2014-Dalečín

Naše oblíbené místo s perfektními pořadateli nás znova potěšilo pěknou návštěvností. Mě sice ruplo v zádech, takže jsem byl rád že jsem to nějak pod práškama dohrál, ale jinak to bylo bezva. Trochuá to pokazila dnešní zpráva, že nějakej magor kradl před kulturákem auta a ani nedokázal s nimi odjet, páč měl vopici co mu kecala do řízení tak že ty auta naboural. Hele, já bych zřídil statut okamžitýho lynče na místě, a je potřeba v tomhle státě tyhle típky zveřejňovat. Víte kde není kriminalita? Tam kde se za malou krádež sekají prsty, za větší předloktí a za ještě větší ruce. No a pak už jen ukamenování...... Díky zase někdy u Vás na šmiku.

25.12.2013-Chotěboř

Vánoční nálada panovala v kapele, ptali jsme se navzájem co jsme obdrželi za své vzorné chování od svých rodin, co kdo měl k večeři a jakej byl použit stromeček, zda umělý nebo živý. Mě strašně brali záda, a tak jsem mezi vás návštěvníky ani moc nechodil fotit. ale přesto se něco padařilo zaznamenat a tak koukněte na fotogalerii. Jinak naše kapela hraje pro nedostatek času členů málo, ale o to víc ráda :-) Tím pádem sledujte náš web pokud se objeví další volný termín pro naše vystoupení. Rádi Vás uvidíme. Vše nej do nového roku vám přeje kapela LIQUID FACE s rodinkou zvukařů, osvětlovačů a bedňáků.

23.11.2013-Havlíčkova Borová s Dogou

Ahoj. Téda tády jsme už nehráli ani nepamatuju. Naposledy před mnoha lety ještě jako Exit a před tím jako TITAN (nepleťte si s NEW TITAN). Všichni hráči jsme totiž touhle formací prošli a dva jsme dokonce její zakládajíécí členové. Ale teď jsme LIQUIDFACE, páč nám těm zakládajícím členům na to odpovídají naše facelifty kteréžto se postupně roztékají a roztékají, a měknou a měknou :-). Koukal jsem, že postupně ale roztékají ksifty i hlavní kapele tohoto večera, Doze. DOGA měla moc pěkný koncert, pěkně potetovaný bříška, ehm....přátelé oni asi cvičí! Nemají totiž ani moc velký pivní cejchy. Mají ale např. oproti mě ještě vlasy a co mne zaujalo nejvíc, nedopitou (!) láhev zelený ve spešl stojanu přímo na podiu, od kteréžto vedou hadičky k jednotlivým hráčům kapely. To mne velmi inspirovalo, to by se mělo u nás zavést a praktikovat. Revoluční zm+ěny se maj zavádět! Taková zdravotní hadička vést ke klávesům, tak se od nich nehnu, ani fotit nebudu chodit........ Hele, přijďte všicí co jste tam byli i na nás v prosinci do Chotěboře, rádi Vás uvidíme :-)

09.11.2013-Odranec

Ahoj, pozdě ale přece. Konečně jsem dal do fotogalerie nějaký fotečky z kompaktíku, takže je berte s rezervou. Děkujeme všem zálesákům co se za námi do toho bohem zapomenutýho ale krásnýho kraje dostavili.

27.9.2013-pouťová zábava Nové Veselí - host Fuga

Děkujeme pořadatelům že nám umožnili si zahrát na této prima akci. Pozvali jsme si naši nejpřátelštější kapelu Fugu ze Žďáru, aby nám pomohla s časem akce, protože Hemiš byl teprve týden po operaci a necejtil se na celou akci sám. Díky Fugo! Lidí určitě nebylo tolik jako v sobotu, ale byla zde uvolněná nálada a hlavně návštěvníci přišli na něco jinýho než odrhovačky stylu Kabát, Harlej, Alkehol, což je dneska vlastně taková jakoby dechovka. No co, našim rodičům a dědům se taky líbila, ale nebyly tenkrát el.kytary a tak to hráli na trubky, klarinety a pozouny (pokud ještě dneska někdo ví, co to bylo za nástroje). Naši prapradědové zase neznali nic jinýho než housle, violy, kontrabasy a flétny, ale to se hrál ještě Rock and Roll ala Vivaldi, Mozart, Liszt, Brahms atd atd. To byl teprve mazec! Ženský se sváděly pod piánem, víno teklo proudem, v parcích se válelo plno spodniček a dívky potom dělaly jakoby nic. Opudrovaly si nos a šly do toho znova. No nic, díky za návštěvu a někdy zase ahoj.

14.9.2013--Memoriál Járy Mrkvičky Chotěboř

Memoriál Járy Mrkvičky je velká akce v Chotěboři, kde se scházejí všichni rodinní příslušníci Járy, všichni Járovi spoluhráči a známi aby svou přítomností a rockovou hudbou poctili jeho památku.

Takto jsme i my, coby LiquidFace, chtěli zahrát na této akci, protože 5 členů téhle formace vlastně hrálo s Járou v kapele a dokonce někteří v legendární starém původním Titanu, kde Jára zpíval jako hlavní zpěvák.

Chceme se omluvit všem návštěvníkům co na nás čekali na této akci, co možná na nás přišli jako za svou hlavní kapelou, že jsme je zklamali, ale čas a rozhodnutí hlavního pořadatele akce, nás donutil předčasně odjet, aniž bychom si jako kapela vrzli. Náš druhý kytarista Hardy kvůli akci vyjimečně přijel předčasně z dovolené v Itálii, s napakovaným autem dovolenkových věcí a navíc s bubeníkem Lubkou, a to načas ve 23h. Prakticky o půl dvanácté jsme byli schopni již hrát podle plánu. Náš kytarista Hemiš na tuto akci byl navíc pozván coby hostující muzikant do kapely k tomuto účelu pořadatelem založené s názvem Mrkvabend. Jenže na akci odjížděl s těžkým onemocněním a se zimnicí a vůbec nevěděl jak to odehraje. Mrkvabend odehrál Hemiš s vypětím posledních sil a s vědomím, že hned podle plánu po nich zahraje se svou kapelou Liquidface, a honem se pak nechá odvést domů a k lékaři. Když dohrál Mrkvaband, očekával že nastoupí bez přestávky a své zbytky sil věnuje vlastní kapele. Přes naše prosby nám bylo nekompromisně sděleno, že se vystoupení LiquidFace odkládá někdy na konec akce. Prezentace vlastní kapely se už nehodila jaksi do režie večera. Když později místo nás kapela Fuga dohrávala svoje vystoupení, to už se Hemiš třásl po celém těle, nemohl chodit a přestával jakkoliv komunikovat. Bylo zdravotně nezbytné naše případné pozdější vystoupení zrušit a rychle odjet v rámci zdraví našeho spoluhráče k domovu a následně k lékaři. Rádi bychom lidem zahráli, uctili Jarka, ale nešlo to ani při nejlepší naší vůli a moc se omlouváme.
Nechápeme, že šlo o rozhodnutí pořadatele vlastně proti muzikantům z řad rodiny, protože basák i zpěvák Liquidface (Zbyněk ml. a Lukáš) jsou Mrkvičkovci jak řemen, a dokonce přímí příbuzní! Stačilo před akcí říci, že není vhodné, abychom zde hráli a bylo by to naprosto seriozní.

Pozn.Pokud si pozvete na akci hostující hudebníky, pak tito hudebníci jsou něco jako host do domu. Mělo by se naslouchat jejich potřebám a prosbám, zvláště když hrají zcela bez honoráře. Náš jediný požadavek byl co nejrychleji zahrát abychom mohli nemocného člena skupiny rychle odvést. Ale to byl asi náš nehorázný rozmar.

Dám do fotogalerie fotky vás fandů a fanynek této akce, protože nechci zklamat ty co se rádi nechali zvěčnit a trpěli moje cvakání fotoaparátem. Nebudu záměrně ale propagovat fotografie kapel , protože by to bylo vůči mým spoluhráčům v Liquidface nekorektní.

Škrtám si za sebe raději v kalendáři roku 2014 termín konání Mrkvafestu, rád si na Járu Mrkvičku v soukromí vzpomenu, ale v termínu konání se účastním akce raději tam, kde budu vítán.

P.S. Po sepsání tohoto komentáře mi přišla zpráva, že náš Ivan Hemiš Hrdina je právě na operačním sále s akutním zánětem slepého střeva.

Špagy

17.8.2013--Dobrohostov-STOCK FEST

Zdarec lidičky, byli jste na festu v Dobrohostově? Nebyli? Ale to je škoda! Bylo to tam fajn a dobrý kapely, hlavně ta před náma a po nás. Jeli jsme tam sice nějak dlouho, páč jsme zabloudili by jsme měli s sebou navigaci, ovšem tu naprogramoval Hemiš a asi už měl vypito protože nás navedla do lesa asi 8km od cíle. Ovšem byli jsme v autě tři moudří, a tak jsme to nakonec ve spojení našich třech nmozkoven našli. Dorazili jsme akorát na kapelu před kapelou co byla před náma. Takže fotečky jsou popořadě jak jsme to viděli my. Kapela 365, pak výborná Burn, pak naše tekutý ksifty a nakonec docela velký překvapení pro nás, mladá výborná streetrockpanková kapela EL Brkas. Kdyby jste byli bývali přišli, by jste to viděli. Lidí bylo prima dost, na opití nebyl čas, protože každá grupa hrála hodinu. Děkujem pořadatelům za pozvání, budem velmi poctěni když nás pozvou někdy zas.

28.07.2013-Dalečín--Alkehol a Liquidface

Tradiční pouťovka, bylo samozřejmě plno i kvůli hostu téhle akce kapely Alkehol, dělali jsme jim poskoky...ne, nebo záskoky, ehm zase špatně, oni nám dělali předskokany, hmm....úplně špatně páč na to jsme málo populární, takže se to dá nazvat tak že jsme se s Alekhol vzájemně obskočili :-) :-D . prostě to měl Alkehol daleko domů, museli hoši asi do roboty tak hráli od 20h do 10,15h, rozehřáli nám obecenstvo a my jsme to pak za bujarého veselí dohráli téměř do půl třetí ráno, by jsme pak druhej den byli v práci úplně na sračku :-) Teda vám povim, zvuk byl výbornej, aparát Péťy Stejskala (to je ten nahatej na fotkách), Alkehol zvučil nějakej ten jejich maník (taky tam je někde na fotce) a nás pak Pavlík Cukřík Slámů (ovšemže na foto nechybí jak svádí našeho kytáristu Hemiša)a zvuk měl taky výbornej. Díky Cukr!

20.07.2013 - Open Air Chotěboř

Výlet v Chotěboři se nám vydařil, páč bylo hezky, lidí bylo jako v parlamentě a zvuk námˇnáš čertík taky udělal na tělo. Ale nebyli jsme kompletní, páč náš bubeníček Lubka si opaloval levou půlku prdele kdesi na Panenských ostrovech, a náš kytarista hardy jak jste mohli vidět sami, jen zpíval, bo měl ruku zafáčovanou po operaci. Takže zaskakovali muzikanti z kapel "Tři úplně mimo" a "New Exit". čímžto jim velmi za pomoc děkujeme a rádi si s nimi zase zahrajeme. Došlo také k oteplení a dezorientaci na straně našeho druhého kytaristy Hemiše (sledujte fotogalerii a pochopíte). :-) :-)

22.06.2013 - KD Chotěboř

Akce převážně pro ženský kterých tam byla fůra, pěkný, sexy, všichni jsme čuměli s hříšnou myšlenkou na čuňárny. Ehh, pardon, všichni mimo ženatý! A to jsme vlastně všichni. Takže jsme jen čuměli. Střídaly se tam každou hodinu kapely, a byl to dobrej fest. Hráli jsme úplně nakonec, takže až o půlnoci a to už lidi byli dobře naladění. Prima fest, doufám že si na něm ještě někdy zahrajem. Díky pořadatelé.

01.06.2013 - Chotěboř zimní stadion

Byli jsme pozváni pořadatelem na tuto akci, což nás potěšilo a spolu s legendárním NEW NEW TITANEM jsme se střídali na podiu od 20hod až do konce 02hod kdy stejně vypadla elektrika. Už to nemohla, chudák, pojmout. Starý pecky, nový pecky, anglicky, česky, svahilsky, slušně, sprostě, prostě všehochuť a všichni hráli nadoraz co to dalo. Aparáty si končně zařvaly, hluchý muzikanti (jako já) konečně něco slyšeli pomocí vibrujících střev, chlast do některých tekl proudem, a z jiných, ovšem i s těch samých, to pak teklo proudem zase ven, a my řidiči jsme jim jen tiše záviděli. Snažil jsem se tedy něco z tohoto nafotit, bych přiblížil atmosféru. Samozřejmě že u LIQUIDFACE není nikde na fotkách klávesák! Protože to všechno fotil, ne?!!! A dyť von stejně hraje z playbacku!.... :-) :-)

22.3.2013 - Dalečín

Zábavka tradiční v Dalečíně. Byli jsme celí nadržení do hraní, slavili jsme všichni narozky, páč jsme se narodili našemu zvukaři Čertovi v jeden den. Čert sám je ale ještě celkem mladý, před časem mu bylo teprvá 345let. Říká se, že prej pochytí rozum teprve v 1000letech. Průměrně se čerti dožívaj asi 3000let a zplodí po tu dobu kolem 200 muzikantů, 150 malířů, 1200 politiků, 500 forbes miliardářů a jen 1 fotografa (!)

15.12.2012 - Chotěboř-Vosa+LiquidFace

Dneska jsme jeli na akci dřív, lebo než se sletí Vosy, tak aby jsme byli již technicky postavení a aby jsme jim nepřekáželi a mohli si dát nějaký to pimprdle. Na tuhle zábavku se s nima moc těšíme, hrát s dobrou kapelou je vždycky prima. Střídali jsme bloky asi po 8 věcech, lidi skoro nestačili chlastat, protože furt byl parket plnej. Světla a zvuk zajišťoval Peťa Stejski. V jednom momentě mě měl ale skoro na svědomí když mi narval do hlavy velkej odposlech a já jsem málem za klávesama zahynul od šoku a zrovinka u VanHalena kterej vyžaduje nějaký to soustředění. Bysl jsem potom rozklepanej jako ratlík. Jinak Vosy jsou príma, jen jsem dumal nad problémem, kde ty Vosice nosej žíííííhadlo........ :-)

29.9.2012-Nové Veselí

Pouťové zábavy v pátek a v sobotu jsou vždycky príma. Lidi dorazili i přes to, že jsme vlastně neměli téměř nikde plakáty. Někdo nám je všechny ztrhal nebo přelepil konkurenční kapelou co hrála nedaleko. Ale to je věc vylepovací služby. Pokud pořadatel nezaplatí, tak jeho plakáty jsou přelepeny, pokud zaplatí a jsou také plakáty přesto přelepeny, pak by si měli pořadatelé vznésti nárok na vrácení zbytečně vynaložených nákladů včetně tisku plakátů právě po vylepovací službě. Je vidět že celá vylepovací služby je na h....na nic. Bere jenom nemalé prachy za minimum úsilí. Zábavka dopadla přesto dobře. Šuškanda zatím funguje. Ale mohlo být více lidí jako se to povedlo díky plakátům na každém rohu kapele hrající v pátek před námi. Potěšilo nás že si nás pořadatelé vybrali pro tyhle prestižní akce a touto cestou děkujeme.

21.9.2012 - Panský dům Chotěboř

Akce společně s kapelou Milan Schelinger & Band a hráli jsme jako předskokani i zaskokani, a mezitím jsme stačili obskočit i nějaký ten bar s lepivou šťávou místo kořalky, Hrůza prohibice! Budem se muset příště ožrat ještě doma. Ale kdo pak bude řídit? kalousek, nečas a jeho parta. Fuj, jen to nee. To by se nám udělalo špatně z tý jízdy a museli bychom se pozvracet. Ale k akci: Milan a jeho parta byla skvělá a my jsme myslím taky nám neudělali vostudu. A náš zvukař čert si koupil od Kabátů mixážní pult co jim celou dobu nosil štěstí, teď bude nosit štěstí nám :-)

15.9.2012-Mrkva fest Chotěboř

Výroční akce na počest našeho spoluhráče a kamaráda Járy Mrkvičky, kde všichni hudebníci hrají zdarma a pořadatelé věnují výnos akce na Onkologii nemocnice H.Brod. Sešly se tam kapely MRKVA BAND jenž se vždycky dá dohromady na tuto akci, TITAN ve své původní sestavě co natočila desku a video, výborný EXPERIMENT, FUGA co jako vždy excelovala,a nakonec my coby LIQUID FACE. Všechny kapely odbubnoval celou dobu spařený v kožené bundě Ráďa Prouda Láznička, což byl neuvěřitelný výkon :-)

18.8.2012-Dobrohostov Fest

Byli jsme pozvání jako jedna z mnoha kapel na tento fest. děkujeme tímto pořadatelům za prima uvítání fernetem a výborný masíčko k večeři. Na počátku festu hrály kapely od tanečních až po rockové. Byli tam i dívky na předtančení kterým se sice zaseklo CD ale nakonec jim to klaplo. Potkali jsme tam spoustu známých rockerů i kamarádů. A hlavně! Moc a moc děkujeme obecenstvu za neuvěřitelný ohlas na náš výkon, moc nás to potěšilo a rádi zahrajeme i příští rok pokud nás pořadatel vyzve. Díky

17.8.2012 - Výlet Nová Ves u Nového Města na Morav

V té vsi s tím šíleně dlouhým názvem (Nová Ves u Nového Města na Moravě)se nám vnukla myšlenka, že by se mohlo hrát od 22h třeba do 3h ráno. kdo přijde na 20h? Nikdo! Hráli by jsme tím pádem víc nepřetržitě a asi by byli spokojení i domorodci, páč by jsme hlučili menší dobu. Ovšem o to intenzivněji) :-)

8.8.2012 - Kulturní léto nám.Havlíčkův brod

začátek byl od 19.30h a hrát jsme měli do 22h, začali jsme as o 1h dříve a dohráli asi 5min po 22h protože jsme museli dodržet noční klid. jinak lidi se bavili, tancovali na dlažbě brodského náměstí a myslím že jsme si fakt vostudu teda neudělali :-)

28.7.2012 - Velká Losenice

Uvnitř kulturáku to fakt bylo hustý, strašnej hic, ani se nedivím že lidi přišli až za deště a to před půlnocí. Nakonec se sešel výnamnější počet jako na zábavě v pátek a tak jsme hráli ostošest až v poslední čtvrtině akce, kdy bychom už jinak měli právo padat únavou na dršku. Jóó, a Runaway jsme hráli už jenom 1x !!!!! :-)

27.7.2012 - Pouťová zábava Dalečín

bezva-dokonce jsme se domluvili s kolotočama co byli hned vedle parketu, že vzhledem k našim oběma fakt silným aparátům nemá cenu se přeřvávat a tak dkyž dohraje jeden začně druhej. A bylo to skvělý, Hafo lidí, všichni v perfektní náladě, pořadatzelé víc než vstřícní, co jsme si mohli přát víc, ne? Jo, a hráli jsme Bon Jovi - Runaway 4x !!!!!!!!! :-D

14.7.2012 - Minifest Nové veselí

Byli jsme tři kapely, Liquid Face, Airback, a Šatlava. Akci začínali tahouni Airback a Liquid face, kulturní vložku na zpestření měla Šatlava asi v 1,5h bloku. Vypadalo to zprvu, že akce moc nedopadne, bylo na pršení a navíc ve Žďáře na zámku byl maxi fest. Ale vše se otočilo o 180st. Počasí bylo skvělý a bylo narváno! Lidi se bavili, my taky a tak to má být.

30.6.2012-Výlet Zámek Žďár nad Sázavou

I přes to že všude v okolí byla spousta venkovních akcí jsem měli na zámku plno. Počasí vyšlo, lidi se prima bavili, zvuk byl vynikající, pořadatelé vstřícní a dojem kazilo jen vědomí, že na této tradiční akci se hraje pouze do 1h v noci.

9.6.2012-Výlet Vepřová

nepršelo, což bylo fajn, lidi nakonec přišli takže dobrá akce a fajn nálada

19.5.2012-Zábava Kojetín

Společná zábavka s NEW TITANEM, hrálo se na střídačku, takže furt.

11.5.2012-Panský dům Chotěboř

Taková menší akce na Panském domě v Chotěboři.

31.3.2012-Soukromá párty Slavkovice

Všechno nejlepčí ještě jednou přeje tvá věrná kapela LiquidFace Kájo. Kurňa to byla sešlost! LiquidFace, Exit, Titan, TitanoLiquidFace, ExitoLiquidFace, host večera-krásná Zuza, Duo Zuza- Radimek v muzikálových variacích....byla to jízda, díky :-)

16.3.2012 -Dalečín

Další výborná akce v Dalečíně, díky vám všem za super účast a za super atmosféru kterou jsme společně vytvořili. Místy to vypadalo jako opravdu nabušenej rockovej mejdan. Díky taky klukům z Fousatýho Hata. Těšíme se na příště. Jo a fotky budou. Jen co se Špagy vrátí z hor a uklidí lyže.

03.12.2011 - Řečice

Moc prííma pořadatelé, díky jim za celou kapelu, díky i všem kdo přišli na naši tradiční zábavu. Byl perfektní zvuk, hezký holky a nadšená kapela. Sledujte náš web a těšíme se na další povedený akci.

25.11.2011 - Dalečín

Naši zlatí pořadatelé, opravdu se nám akce na jejich zábavách líbí. Stálí návštěvníci, stálé tváře, hezký holky kterých si borci na rozdíl od dnešní zaběhnuté praxe vysedávat u píva opravdu hledí. Těšíme se zase až si nás pozvou :-)

29.10.2011 - Rozsochatec

Prima akcička jak za starejch časů. Pořadatel skvělej, dostali jsme obložené mísy vším možným, sklenici s logem Liquid Face a Vosa, byl společný přípitek, společný focení, příslib na další spolupráci a hlavně: NEVEŠLI SE LIDI DO SÁLU!!!

27.08.2011 - Dalečín

Soukromá párty ve velkým stylu, taková vlastně klasická taneční zábava. Tady teda uměj slavit narozeniny, kurňa! Lilo jak z konve a nachcalo nám do drátů, tak jsme museli čekat a zkoušet co snese zapojení a co ne. Světla jsme radši nezapojovali, dal se dohromady přední aparát a pódiovka a začli jsme o něco dýl, za což se oslavencům omlouváme. O to jsme hráli potom intenzivněji a dýl. Byla to krásná akce, díky :-)

26.08.2011-Fryšava

Bezva! Standartní návštěvnost ve Fryšavě kde jsme ještě nikdy nikdo z nás v kapele nehráli je úspěch. Je vidět že si naši fanoušci cestu za námi už dokážou najít. počasí vyšlo jak z partesu, přišli i starousedlíci takže co víc dodat? Zítra se sjdeme opět v Dalečíně, tentokrát na soukromé párty :-) To bude smršť :-)

20.08.2011-Stock fest Dobrohostov

A je to za námi, vite :-) No, abych tak řekl, že tenhle fest byl bez chyby, to teda nebyl bez chyby! Přátelé a kamarádi, no uznejte sami. Přijedu na fest, vim, že budu ráno řídit a tak se chci nalejt tak, bych měl zbytkovej alkohol přesně 0,5 promile a vono neni čím **!! Moje mateřská lihovina je Fernet STOCK (!!!) Citrus, a co se tu u báru od krásných dívek a škaredýho chlapa nedovim. Ferner NEJNI!!! (Doboha, co budu pít!!). Nakonec to zachránila výčepní sprostá ZELENÁ, kterou taky pije ve velkým náš kamarád bubeník Prouda a co ji nepije náš bubeník Lubka. Pokud nevíte, kdo co pije, začtěte se na našich stránkách do biografie a tam je všecko napsaný. A nebo na Facebook, jééé tam se dovíte věcí........ :-)
Jóó, kdyby se někdo podivoval, proč tam je vyfocenej Kahovec s kapelou na začátku a ne Liquidi, tak Liquidi byli přece na kořalce, néé ***........hráli jsme až v 01 hod do konce a předskokana nám dělal přece Kahovec (teď od někoho dostanu asi na držku :-) :-) )

** autorství citátu je nutno OPĚT přiznat Špagymu, neboť ostatní na alkohol ani nepomyslí :)
*** neradi bychom se opakovali :-D

29.07.2011-Dalečín Pouťová zábava

Byla by to perfektiní bezchybná akce kdyby nebylo kolotočáře hned co si atrakci natlačil k tanečnímu parketu a celou dobu se nás snažil svou silnou aparaturou přeřvat svými hity stalu duc duc duc duc kvík duc kvík. A protože to byl trotl korunovanej, tak v okamžiku našeho hraní se snažil hrát silnějí a silněji. Asi byl úplně vygumovanej a nebo kouřil trávu. A nebo spíš je chudej jak kstelní myš a myslel si, že když lidi nepřili přes celej den, tak vydělá aspoň na lidech co přišli na živou muziku. My jsem měli alespoň tolik ohledu, že o našich pauzách jsme do beden nic nopouštěli, protože když si představíte že jste usedlík bydlící nedaleko a máte poslouchat ten řev několika hudebních zdrojů dohromady, tak ať aspoň poslouchají to duc duc duc lidi kvalitně a čistě aspoň o našich přestávkách. Být pořadatelem tak ho příště vykážu někam na kraj do lesa a nebo mu zakážu během produkce kapely pouštět ty svoje počítačový sekvence. Pokud bychom chtěli být jako on, takstačilo otočit knoflíkem na našich koncových zesilovačích a na jeho točkolotoči by mu popraskali žárovky :-D Jináč pořadatelé byli supr, kořalku nám nalili, prima klobásku opekli, lidem jsme se libili tak co si stěžovat, že jo :-)

16.07.2011 Nové Veselí-Liquid Face+Airback

Super zábava, super atmosféra, přišli lidi na obě kapely a myslím že se ji to líbilo. Původně jsem se chtěl opít**, ale pak když jsem viděl, že naše produkce má bouřlivou odezvu, jsem včas vzal rozum. Díky, že si nás pořadatelé pozvali, myslím že se nebráníme žádné spolupráci s nimi a věříme, že se v Novém Veselí opět s Vámi sejdeme.

** autorství citátu je nutno přiznat Špagymu, neboť ostatní na alkohol ani nepomyslí :)

08.07.2011 Výlet Nová Ves

Tý jo, prima nakonec, jeden člen kapely se malinko připil, dělal kiksy a to prosím jinak nepije páč řídí!! Dnes měl odvoz a tak si dal na účet kapely lahvinku oblíbeného moku. Á páč má velký tělo tak to s ním zase tolik neudělalo. Kiksy nebyly slyšet z důvodu jeho tichého hraní a dokonce se ještě více kvůli tomu sblížil s kytaristou kapely, jenž kvůli jeho decentnímu hraní nemohl ani opít! :-) No. zábavka nakonec vyšla dóóbře, lidí tam bylo dvakrát víc než platilo, plně to dosvědčuju, na vlastní oči jsem to viděl že tam měl každej svý dvojče :-D :-D . Dokonce se tam objevili tací, co byli uchváceni hrou klávesáka kapely a zvali ho na panáka! Dnes uvádím jako první fotku naprosto kompromitující záběr, vážené dámy, bych se pomstil za uštěpačné připomínky jenž se mi při hraní od svých spoluhráčů dostávalo :-D :-D :-D :-D Čavec v Novém Veselí tenhle tejden

17.6.2011 Dobkov Letiště Motosraz

Na této akci jsme hráli společně s Tři sestry revivalem, vyšlo nám počasí, přijela spousta super lidí v kožených mantlech na suprových ořích. Nad hlavou nám lítal mistr republiky ve svý "stihačce" a dělal neuvěřitelný vylomeniny. Bylo to také pojaté jako letecký den takže si i ti návštěvníci přišli na své, co maj rádi letadýlka. Pan zvukař udělal výbornej zvuk oběma kapelám. V podvečer nastaly různý soutěže v měření fakáče, jazyků, zatloukání hřebíků, zvedání pytlů a činek, večer došlo i na legrační pánský i seriozní skutečný dámský striptýz. prostě každej si přišel na svý. Díky pořadatelům za to že nám dali prostor a vzorně se o nás starali, a jsme rádi že jsme se velmi líbili nejen jim ale i návštěvníkům a také panu zvukaři jenž nás potěšil svou kladnou reakcí. Jinak fotky ke stažení budou umístěny na tomto webu zde: http://ftp.liquidface.cz.

28.5.2011 Chotěboř-benefiční akce pro FOKUS

Na této akci se neuvěřitelně bavili hlavní protagonisté což byli tělesně postižení. Z občanů města Chotěboře tam toho moc tedy nebylo. Je to ostuda, že Chotěbořáci nemyslí na své trochu jiné a v lecčems lepší spoluobčany. Stává se z nás konzumní společnost zahleděná jen a pouze do sebe. Kdyby to bylo spojeno s výprodejem nějakého asijského zboží, tak by tam bylo asi lidma nastláno. Ale i tak těm pár desítkám návštěvníků co přišli moc děkujeme. Tady nešlo o kapely! I kdyby tam byla ta nejposlednější dechna, tak jste tam měli být! Takže jinak to bylo super, díky NEW Titanu, že to s náma vydrželi, díky vám co jste si koupili lístek za hubičku na tuhle akci a přispěli tak do stále prázdné kasy organizací, co se o tyhle lidi staraj.

13.5.2011 Pouťová zábava Stadion Žďár nad Sázavou

A je to opět tady! Po pár letech mnozí z naší kapely, když hráli ještě v nejpopulárnějších formacích Titan (nepleťte si se skupinou New Titan!) a Exit, jsme znova zažili opakování pouťové zábavy v tom hrozným zvukově a krásným atmosférou zimním stadioně ve Žďáře nad Sázavou, a to na druhé největší pouti v republice. Tentokrát si nás vybral hlavní pořadatel na páteční zábavu spolu se skupinou Vosou. Takže Vosa a Liquid Face konečně spolu na stejné akci. A jak to dopadlo? Dobře. Více na fotkách. Díky Peťo za přízeň a výbornou organizaci, a díky kapele Vosa za kamarádský přístup k nám a prostor :-)

15.4.2011-Zábava Dalečín

Super pořatelé i pořadatelky! Dostali jsme chutný masíčko (opěčený) na konci od hezký holky, lidi byli příjemní a co nás potěšílo nejvíc, že nám i zatleskali. Díky!!

19.2.2011-Zábava Řečice

Jjjjjjo,super, byli jste skvělí, návštěva jak na Metaxe, doufám že jsme se Vám líbili víc! :-) (Metaxa promine. A i když ze zásady nehrajeme Kabáty (i když je všichni včetně basáka umíme!)tak jste řádili aspoň na inteligentnější a podstatně těžší muziku bratrů Slováků. Budeme se těšit na další Vaši návštěvu-sledujte plakáty!

26.12.2010 Chotěboř

Štěpánská zábava se vyvedla, měli jsme hrát s New Titanem, ale bohužel u nich došlo k významným organizačním změnám jenž zásadně ovlivnily jejich účast na této akci, a tak jsme se snažili obšťastnit návštěvníky pouze svojí přítomností. Někteří skalní příznivci New Titanu sice zpočátku byli zklamáni, ale když si nás poslechli v podání zvukaře Fikiho (jenž si to mimochodem vychutnával) tak zůstali a ožrali se jak ti ostatní. Ono vlastně, když se to tak vezme, tak Liquid Face je skoro sestavou starý TITAN a hraje modernější věci, a New Titan je poslední sestava jenž hraje ty staré věci pro "oldies". Všude jsou Mrkvičkové, (u nás jich nyní je víc) a je škoda že to u New Titanu tak dopadlo a že jsme si s chlapcema nemohli dát kořafku. :-)

* jj, díky, Jesus ;)

13.11.2010 Slavkovice

Zahráli jsme si v nově rekonstruovaném kulturáku předělaném na rockový klub s příjemným vedoucím a milými servírkami, dlouhej bar, útůlná hospoda vedle, prostě super

24.9.2010 Nové Veselí

Tradiční zábava před naší delší pauzou. A to je zajímavý, dneska lidi seděj v hospodách a na zábavy choděj na 23hod. a pak chtěj aby kapela hrála do tří ráno. Já bych se přimlouval u pořadatelů aby přešli na systém živé hudby jako v klubech ve velkých městech. Tam se začíná hrát ve 22h a jede se do tří ráno. Díky všem za návštěvu :-)

Rozhovor na Rockmagu...

je k nalezení tady.

18.9.2010 Mrkva fest Chotěboř

Sešlo se pár kapel aby uctili památku našeho společného spoluhráče a kamaráda Járy Mrkvy. Hrály kapely Fuga, Atlantic, Mrkevband, Titan a Liquid Face. Lidí bylo plno takže prima akce pro všechny a hlavně tady lidi chodí už od 20h jak byli zvyklí za mlada!!!

4.9.2010 Sobiňov fest

Sobiňov fest je malý festiválek Chotěbořských kapel a muzikantů, no a z naší kapely je z Chotěboře Kasha Mrkva tak jsme hráli nakonec. Pršelo, pár lidí taky přišlo.
-- Dík za záskok Mazošovi ;) --

23.07.2010 Dalečín pouť

V Dalečíně je na atrakce docela velká pouť a hned vedle na výletišti se dnes konala i tradiční pouťová zábava. A tradičně letos i pršelo. viděli jsme to na ukončení, ale lidi chodili, my na to čučeli, a když začalo kolem půlnoci chcat jak z konve tak nás lidi dorazili tím že svlíkli trika, všichni do půl těla a tancovali jak vo život. A nebejt toho že našim zvukařům začalo zatékat i na reproduktorové blány a hrozily velké škody tak jsme hráli snad až do tří ráno. Z technických důvodů jsme to museli tedy ukončit kolem 1h v noci. A lidi pařili dál, SUPER!!!! Jste přímo neuvěřitelní Dalečíňáci! Příští rok snad bude počasí líp nakloněno a my to pak doženem. Slibujem.

10.07.2010-Zámek Žďár nad Sázavou

Trochu jsme se obávali konkurenčního podniku na Velkém Dářku kde byl prý vstup zdarma, ale nakonec se objevili na naší zábavě prý i lidičky právě z Dářka. Pořadatelé zámečtí hasiči byli skvělí. A naši fanoušci byli fenomenální! Absolvovali jsme na této zábavě s televizí nějaký vstup, a rozhovor s kapelou, takže se možná objevíme i na obrazovkách Vašich televizorů :-) kapelník Kasha se tam vyznává z toho že si k sobě vybral ty nejlepší kámoše co mu sednou k tělu i postavou :-D :-D Reportérky byly fajn, oni si nás natočili, my jsme si je vyfotili takže koukněte na sekci foto a příště se potkáme v Dalečíně.

09.07.2010-Pouťový výlet Řečice

Zase super! Výborná návštěvnost, jsme moc rádi že na nás chodí hlavně skupina lidí co je náctiletá a je naprosto zřejmé že nás cetiletých muzikantů tohle velmi těší. A budeme se samosebou snažit Vám hrát věci co chcete poslouchat a v co nejlepší kvalitě. Díky. Zítra na zámku ve Žďáře zapaříme.

26.6.2010-Výlet Řečice

Super!- ze začátku nikdo, ani jsme nepochlastávali páč to vypadalo že pojedeme brzy dom, po 22h nával, ve 23h plno, nebylo kam sednout leda tak s nějakou přítelkyní do trávy :-) . Na to že kolem byly všude samý zábavy naprosto luxusní večer. Díky lidičky-moc dobře se nám pro Vás hrálo. Zveme 9.7.znova do řečice na pouťovou a druhý den do Žďáru na zámeckou zábavu.

14.06.2010

Personální změny v kapele - do kapely nastupuje staronový bubeník Lubka Barťůněk kterého jistě znáte z Exitu. Tímto všichni velmi děkujeme našemu bývalému bubeníkovi Milanovi Horkému jenž byl opravdu vynikajícím hráčem. Hodně štěstí Milane. Rádi tě uvidíme na nějaké akci. Díky

19.3.2010-Řečice

Díky pořadatelům za přízeň, díky zvukařům a hlavně díky lidičkám že přišli v hojným počtu a vypadalo to že se i velmi bavili, a přijďte zas

6.2.2010-Nová Ves

Super, líbilo se nám to. Je vidět že když pořadatelé rozvěsí hodně plakátů i ve velkých městech tak se sejde lidí dost. Všichni jsme řídili tak u nás nebyl nikdo pod vlivem. Zato na druhé straně parketu bylo perfektní bujaré veselí. Díky za Vaši návštěvu.

16.01.2010-Nová Ves

Bylo to fajn, jen by lidičky mohli chodit dřív. Nakonec se sešli, zábavka byla netradičně pod vlivem některých z nás a juchalo se až do tří hodin.

21.11.2009-Řečice

Dobře se hrálo, díky pořadatelům za kuře, díky lidem za návštěvu

9.10.2009-Nové Dvory

Začínají po mnoha letech zase zábavy v Nových Dvorech, jakmile se lidi naučí do tohoto příjemného kulturáku chodit tak by to tam mohlo být vždy super. Hráli jsme sice pro méně lidí než obvykle, ovšem okolní hlasy nám vnucovaly názor, že zde bylo zatím nejvíc lidí od doby co se zábavy dělají. Příjemní pořadatelé, bylo samozřejmě přebabíno, dobrý pívo a dvě kapely-LIQUID FACE a THEATRE z Ledče n.Sáz co se postaraly o kulturu.

19.9.2009-Řečice

Tradiční zábavy v Mc Sicu čili Řečici jsou pro nás vždy radostí z hraní a ani tento večer tomu nebylo jinak. Bylo narváno, dobrý zvuk (díky Čerte), vynikající nálada všech, pohostinní pořadatelé. Zase zde hrajeme za dva měsíce, takže se budeme těšit, a doufáme že budou mít pořadatelé zase problém s omezenouo kapacitou kulturáku. Díky!

12.9.2009-Chotěboř

Naše účast na memoriálu Járy Mrkvičky nám byla ctí, páč to byl náš výborný kamarád a některým členům LF i příbuzný. Na festu hrálo více kapel jak s oblasti Chotěboře, Havl.Brodu tak i Žďárska (my) a i přijeli umělci z Prahy. Zvučil to Fiki a bylo to super. Moc děkujeme diváctvu jenž náš výkon neobyčejně příznivě ocenilo.

22.8.2009-Rovné-Divišov

Zábava měla být venku a páč venku pršelo celej den a vypadalo to spíš na zrušení akce, navečer padl verdikt pořadatele udělat to uvnitř kulturáku, takže se nakonec hrálo. Ze začátku lidi opravdu nic moc a až po 11h se to zaplnilo. Opět díky moc Vám za ohlasy, pochvala vždy potěší, hráli jsme pro skvělé obecenstvo.

25.7.2009-Řečice

Zábava v kulturáku, venku nakonec bylo krásně-škoda. Mysleli jsme že pojedeme nakonec domů, ale naši příznivci nakonec přece jenom přišli a nebylo jich zase tak málo. Myslím že jsme naplnili jejich očekávání a tak to má být. Díky!

11.7.2009-Zámek Žďár n.S.

Na akci na zámku Žďár n.S. jsme byli pozváni pořadateli i když pod novým názvem kapely si nemohli být jistí že budou mít adekvátní návštěvnost, ale šli do toho rizika a proto mají naše díky. Zábava nás velmi bavila, docela jsme si to užívali a lidi podle ohlasů také. Snad si zde ještě zahrajeme. Díky všem!

20.6.2009-Výlet Řečice

SUPER!Díky lidičky že jste si přišli poslechnout taky něco jinýho než je nyní zvykem v téhle naší části světa. Snažili jsme se docela dost a jak bylo vidět, tak jste si přišli na své. I přes akce v okolí (ZR) jsme i tentokrát měli plno a to je moc dobře. Těší nás to, a budeme se zase na Vás těšit 11.7.2009 na tradičním tanečním výletě na 1.nádvoří Kinského zámku ve Žďáře nad Sázavou. Přijďte brzo, nevíme zda se nebude muset končit v 01.00hod. Hrajeme už od 20h.

9.5.2009 - Zábava Bobrová

I když jsme neviděli žádné plakáty, protože nám je strhli pořadatelé okolních diskoték, tak kupodivu přece jenom na nás funguje šuškanda a internet. Lidi přišli, pozdě ale přece, a hrálo se až do 02,30h. Díky.

1.5.2009 - Zábava Radešínská Svratka

LIQUID FACE s NEW TITANEM byla takový malý rodinný podnik. musím něco prásknout. Jestli to někdo neví, tak zpěvák Lukáš Kasha Mrkva je syn zpěváka z New Titanu Ládi Mrkvy a aby to nebylo málo, tak náš basák Zbyněk Jesus Mrkva je zase syn zpěváka Titanu Zbyňka Mrkvy. To je paráda,co? Nebojte, nikdo další v rodině už není i přes všeobecnou snahu se obě kapely pobratřit. Hrálo se jak o život a bylo to moc fajn.

18.4.2009 - Zábava Řečice

se nad naše očekávání velmi vyvedla, děkujeme pořadatelům za vyborný servis jenž nám poskytli. Lidí se sešlo velmi optimistické množství a myslíme že se i dobře bavili. Hrálo se přes čas, páč bylo pro koho.

Liquid Face

V roce 2008 vzniklá rocková formace LIQUIDFACE je složena z hudebníků všem notoricky známé legendární kapely TITAN a rockové skupiny EXIT, a to v případě kytaristů Hemiše, klávesáka Špagyho kteří stáli u zrodu Titanu, dále Hardyho jenž později v této kapele působil, a v neposlední řadě bývalé členy skupiny Snakebite a později také kapely Titan - basáka Jesuse a zpěváka Kashi, a nesmíme zapomenout na starého hudebního pardála Milana, bubeníka z legendární brněnské skupiny SAX. Leaderem nynější formace LIQUID FACE je mladý zpěvák Lukáš „Kasha“ Mrkvička z Chotěboře.
Kapela se rozhodla hrát pokud možno kvalitní muziku známých světových rockových formací jako jsou Dream Theater, Nickelback, Linkin Park, Guns N´Roses, Sunrise Avenue, Pink Cream, ACDC, My Chemical Romance, Foo Fighter a další….a připravuje repertoár také z vlastní produkce.
Sledujte úvodní video sekvenci s upoutávkou na příští naši akci. Víte co stojí objednání bilboardu??? :-))